Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a sok orosz szimpatizáns...

Mi ez a sok orosz szimpatizáns az oldalon és az életben?

Figyelt kérdés
Eddig csak burkoltan merték vállalni sokan a gondolkodásukat de mára nyíltan felvállalja sok ember.
2022. okt. 16. 07:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%
Az, hogy a szovjetek édestestvéreink. Velük egy vérből valók vagyunk, azonos a származásunk.
2022. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Ők azok akiknek olyan nyomorult élete van hogy mások szenvedésének is tudnak örülni
2022. okt. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Lehet eltévedtél #3 vagy nem írta meg a Комсомольская правда, de Magyarország az EU része :D úgyhogy ezzel kicsit elkéstél
2022. okt. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%

"Eddig csak burkoltan merték vállalni sokan a gondolkodásukat"


Ne hazudjál páva! A szovjet-magyar testvériség évszázadok óta fennálló féltve őrzött nemzeti kincsünk, melyre minden magyar ember a legbüszkébb ősidők óta!


[link]

[link]

2022. okt. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Annyiszor vertek már meg minket és annyiszor lőtték már szét az országot, hogy az idő mindent megszépit és a végigerőszakolt országból lett leszármazottak, most igazán kiélhetik magukat!
2022. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert a Fidesz is burkoltan (nyíltan) oroszpárti. A kis birkák meg követik a vezérüket, ennyi.

Ha a Fidesz ukrajnapàrti lenne, akkor hirtelen az alattvalói is. Követik a vezért hóba-fagyba-szarba. Így működnek az egybitesek, nincs önálló gondolatuk, megmondják nekik, épp kit kell utálni (soros, brüsszel, eu, gyurcsány, usa, ukrajna, stb).

2022. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 L.. István ***** válasza:
83%

Egyszerűen csak követik a Vezért meg a propagandát, gondolkodás nélkül, aki egész pontosan 2009 óta nagy oroszbarát, mióta Putyin az orra alá dörgölte, hogy mije van róla.


[link]

2022. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
32%
Én nem az oroszokat szeretem, hanem az amerikai és az ukrán oldalt rühellem.
2022. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Én nem az amerikaiakat és az ukrán oldalt szeretem, hanem az oroszokat rühellem, én nem felejtettem el, hogy mit tettek velünk, nem egyszer!
2022. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
13%
Tényleg csodálkozol vagy ennyire buta vagy? Magyarországnak utoljára akkor volt gazdasága amikor a Szovjetunióhoz tartoztunk.Utoljára akkor volt elfogadható szintű az életszínvonal.Nem tudom érzékeled-e a mostani állapotokat:rekordinfláció van,az egész ország a gáz-és villanyórát lesi, közintézményeket zárnak be mert már a fenntartásukra sincs pénz,az önkormányzatoktól elvették az adóbevételüket,külön a szociális szféra helyzetét nem is kell részletezni a kórházak bezárásával,kórházi ágyak megszüntetésével.Az egyetlen amiben fel tudtunk zárkózni a nyugathoz azok az árak, ebben már majdnem utolértük őket.Te pedig nekiállsz csodálkozni mintha 8 éves lennél.Az a természetes hogy azokat az időket sírják vissza az emberek amikor tudtak boldogulni és gond nélkül le tudták élni az életüket egy normális életszínvonalon.
2022. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!