Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyértelmű hogy az oroszokhoz,...

Egyértelmű hogy az oroszokhoz,kínaiakhoz kell csatlakozni a jövő fejlődési potenciálja miatt?

Figyelt kérdés
Keleti nyitás jót tett az országnak?
2022. okt. 16. 08:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%
A kínaiaké a jövő. Európa hanyatlik.
2022. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

Az oroszok épp most írják nullára magukat.

A kínaiakkal nem tudom, mi lesz, majd kiderül.


Azt viszont higyjed el, hogy orbán pont sz-rik az országra, a népre, meg a fejlődési potenciálra.

Nem ezért húz ő kelet felé.

Egyetlen dolog érdekli, a hatalom megszerzése és megtartása, csak azért nyalja keleti diktátorok seggét, mert ők a pénzért cserébe nem próbálnak ilyesmiket számon kérni rajta, hogy demokrácia, meg hasonlók.

2022. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

A ruszkik épp kiirják magukat a világból, a kinaiakról, meg kb annyit tudunk, hogy sokan vannak.

Múlt hónapban, volt valami puccs kisérlet szerű, amiről pontos részleteket, a mai napig senki sem tud, mert annyira bonyolult a kinai belpolitika. Komolyan az az ország érdeke, hogy egy olyan hatalomhoz csatlakozzunk, ahová repülővel is eljutni, kb 18 órába telik?


A közvetlen szomszédainkkal, meg simán megéri rosszba lenni emiatt? Én kötve hiszem, de, ha ti igy érzitek...

2022. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
17%

Ezt a "kiírják magukat" dologra nem vennék mérget.

Majd úgy alakulnak a dolgok, hogy ha a nyugatnak abból lesz haszna, majd pár éven belül el lesz felezljtve ez az egész.

Lásd Németország.

2022. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 progizo ***** válasza:
37%

Miért nem lehet a saját utunkat járni? Miért kell mindenáron valakihez törleszkedni?

Egészen egyszerűen a számunkra jó és hasznos dolgokat kellene kiválogatni innen-onnan, és beépíteni gazdaságunkba, politikánkba, stb.

Kínával mit akartok? Az olcsó gagyijukkal már sikerült a magyar gazdaságot tönkretetetni. Egy csomó jó magyar vállalatunk volt a mezőgazdaságtól a textiliparon át a híradástechnikáig és járműiparig - ezeket mind sikerült leépíteni ezzel a "kihez csatlakozzunk" dumával az elmúlt évtizedekben.

Én inkább erős, önálló, patrióta és exportképes magyar gazdaságot szeretnék látni, amely a hazai szaktudáson és gyártókapacitáson alapszik elsősorban.

2022. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
21%
Egyértelműen. A németek épp most nullázták le magukat és vele együtt teljes Európát is aki tagja az Eunak. Ez már veszett fejsze, vele szembe az oroszok viszont rohamos fejlődésnek néznek elébe, holott már eddig is fejlettebbek voltak a nyugati országoknál.
2022. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha Orwell rémállamában szeretnél élni akkor igen. Szociáliskredit rendszer, meg minden ilyen finomság. Épeszű ember futva menekül egy ilyen országból, de a jobboldaliaknál valami fordítva van bekötve.
2022. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%

Ha Európa ennyire pöcegödöre lett a világnak, akkor, hogy-hogy, ide jön ki a legtöbb magyar, hogy-hogy ennyi menekült akar bekerülni az EU-ba és, hogy-hogy, még a ruszkik is itt akarnak elbújni.

Ha ilyen egy pöcegödör, akkor én sosem szeretnék ebből kimászni.

2022. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
4%

9


Mert Európa nyugati része nem anyagilag, hanem társadalmilag egy nagy pöcegödör, és ilyen szinten ijesztő mértékben hanyatlik. De a sok "haladó" demokrata a Nyugatból csak annyit lát, hogy sok pénzük van, és sok pénzük van és sok pénzük van. De pl rajtuk is számon lehet kérni ezen felül a sajtószabadság és az emberi jogok állapotát, mert ott is egyre rosszabb a helyzet. Itthon kevesebb pénzem van, de legalább szabadon lehet véleményem online és élő formában is.

2022. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

Én 2 hete jöttem ki Berlinben és nem igazán értem ezt a haldokló pöcegödör kérdést. Már többször is kérdeztem, hogy mit kellene itt látnom, de 2 hét után sem igazán értem. Vannak meleg párok az utcán, ez kétségtelen, de azt látod rajtuk, hogy boldogok, vannak leszbikus párok is az utcán, de ő rajtuk is csak boldogságot látsz. Senki, mégcsak nem is erőszakoskodott se velük, de, még Spandau-ban sem találkoztunk, ami sokak szerint No-Go zóna, sőt, még a homoszexuális óvodáról sem hallottak soha a helyiek.

Semmiben sem érzem magam korlátozva, viszont kiderült, hogy, amit otthon ténynek hittem, az itt nem is létezik.

Én nem értem, hogy mit kellene itt pöcegödörnek látni.

2022. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!