Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme kirugni a pedagógus...

Mi értelme kirugni a pedagógusokat?

Figyelt kérdés
Ha egy magas fizetésű állás lenne ahol egy kirúgott pedagógus helyére 10 15 jelentkező lenne, akkor megértem ezt a fajta fenyítést, de így semmi értelme hiszen a probléma csak nagyobb lesz, ezzel nem lehet megoldani a problémát és úgy néz ki nem ijednek meg a tanárokkal ezektől a kirúgásoktól, mert tovább lázadnak, hiszen nem magas fizetésű állásról van szó..
2022. okt. 16. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Én minden másodikat kirúgnám. A megmaradtaknak adnék dupla bért. Összevonnám az osztályokat. 20 fó helyett lenne 40-50 fő egy osztály.
2022. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert a Fidesz szándékosan zülleszti az oktatást, a gondolkodni tudó ember ennek a kormánynak az ellensége.
2022. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
engem is kirúgnának, ha nem venném fel a munkát
2022. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Igazából, nem jellemző,hogy tömegesen rúgják őket ki.

Egyedül a Kölcseyből rúgtak ki párat.


Viszont, közülük kettőnek valószínűleg már régóta elő volt készítve a felmondólevele, csak nem volt ledátumozva.

Ha megnézed a közösségi média aktivitásukat, azt látod,hogy lmbt propagandát toltak.

Indok kellett csak a kirúgásukhoz, mert, amit képviselnek, nem összeegyeztethető az intézményfenntartó értékrendjével, de indok nélkül nem lehet kirúgni senkit, most lett indok rá.

2022. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

"Indok kellett csak a kirúgásukhoz, mert, amit képviselnek, nem összeegyeztethető az intézményfenntartó értékrendjével"


tele vagyok olyan közalkalmazott ismerősökkel, akik akár munkaidőben is kormányt szapuló hosszú posztokat írnak az éppen aktuális balliberális hergelés témájában


jaja, nekem is úgy tűnik, mintha ideológiai alapú diktatúra lenne

csak nem a kormányoldalról

2022. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

"tele vagyok olyan közalkalmazott ismerősökkel, akik akár munkaidőben is kormányt szapuló hosszú posztokat írnak az éppen aktuális balliberális hergelés témájában"


Más kormányt szapulni, kormányellenes megjegyezéseket tenni és más dolog lmbt propagandát tolni.


Ugyanis, azt nem lehet elvárni,hogy valaki egyetértsen a Fidesszel vagy az MSZP-val vagy bárkivel, aki hatalmon van.Az viszont elvárható,hogy ne propagandáljon idegen, észak-amerikai hülyeségeket.

2022. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

nyilván a kettőnek van közös halmaza

tehát ha éppen az LMBTQ hergelés a baloldali hülyekórus mondókája, akkor éppen azokat kell terjeszteni

2022. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Hogy tudnak bárkit is hergelni a melegek? Ezen kiakadni tök b*zis.
2022. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Ha józan ésszel végiggondolod, akkor természetesen nincs értelme. Hiszen így is tanárhiány van, ráadásul év közben még nehezebb pótolni a kiesést. Azok az órák vagy nem lesznek megtartva, vagy a nem szakos kollégák közt lesznek szétosztva. A nem szakos kolléga nyilván nem tudja úgy megtartani az órát, ráadásul már eleve túlórában kéne dolgoznia olyan témában, amihez nem is ért. Tehát vagy ő is felmond, vagy elvégzi a munkát, de nem hatékonyan. Ez minden, csak nem a diákok érdeke. Az oktatás színvonala tovább fog csökkenni.

Szóval nincs értelme, csak erőfitogtatás. Meg akarják félelmíteni a többi tanárt, hogy ne lázadozzanak. Csak ez azért nem működik, mert ha felmond egy tanár, akkor már másnap talál bárhol munkát, sokkal többért, mint a jelenlegi fizetése. Szóval eléggé el van varázsolva az, aki ezt kitalálta.

Őszintén én nem is értem, hogy miért van még bárki, aki hajlandó dolgozni ilyen körülmények között. Én már rég felálltam volna. Fenyegetsz a kirúgással? Oké, megyek én magamtól is, aztán oldjátok meg! Ilyen munkát bárki, bármikor talál.

Kihasználják a kötelességtudatukat vagy azt, hogy mind birka.

2022. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, a cél a megfélelmlítés. Az oktatás színvonalának romlása a hiányzó pedagógusok miatt nem zavarja a fideszeseket, mert az ő gyerekeik drága magániskolákba járnak.


Az ő gyerekeikből lesz az új tanult vezető elit, az átlagember gyerekei meg a lepusztult állami oktatásból mehetnek majd a szalag mellé dolgozni, és tanulás nélkül nem fognak kritikusan gondolkozni a kormány ténykedésével kapcsolatban sem. Ez a cél, egy engedelmes, tudatlan nép kinevelése, akiket könnyen meg tud vezetni a fidesz.

2022. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!