Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka a forint átmeneti...

Mi az oka a forint átmeneti erpsödésének?

Figyelt kérdés
2022. okt. 18. 10:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Telex :DD
2022. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
dobrev fogyott egy kicsit, ezzel a szállítása olcsóbb lett és enyhített az ország üzemanyaghiányán
2022. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

#11 Tessék, portfolio megfelel?


[link]

2022. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
14%
alternatív valóságban te élsz DK-s agyhalott, aki azt hiszi, hogy amikor 1,5 millió munkanélküli volt meg a keletiig ért a blahán a sor az ételosztáshoz az jobb volt, mint most amikor a társadalom minden rétege többet fogyaszt a válság ellenére mint valaha
2022. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Ismét egy szofisztikált dk-s kommentelő. 😄 Mondjuk kiderült tegnap, hogy a pártot is rasszisták börtöntöltelékek alkotják, nincs új a nap alatt. 😄
2022. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
#16 Utálom a dk-t, szóval ezzel mellélőttél. Persze az már nyilvánvalóvá vált, hogy a valóság és a tények téged nem nagyon érdekelnek. :D Csak ezek után nem értem, hogy miért vagytok felháborodva, amikor agymosott birkáknak vagytok nevezve.
2022. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
15%

bocs, de ha nem értesz egyet a DK-s propagandával akkor miért fújod?

mert agymosott birka vagy, akit nem érdekelnek a tények, és a világképed annyi, hogy ordítod, hogy orbánszaaar?! hát akkor DK-s vagy gratulálok, az a te közösséged

2022. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%
#17 Idézd kérlek azt a "DK-s propagandát", amit fújtam. Ugyanis én két cikket linkeltem be ide, ami megmagyarázza a forint erősödésére, erre jött a valóságtagadás részetekről. Innentől kezdve mit lehet csinálni veletek? :D Éljetek akkor s.ggbedugott fejjel és még csak véletlenül se próbáljátok meg megérteni az országban zajló gazdasági folyamatokat.
2022. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
15%
azzal, hogy vadul ragaszkodsz a balos narratívákhoz, miközben világosan le lettek már írva a tények
2022. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

19! Tipikusan az a fajta libbantok ezek, akik valahol olvasnak valamit, fogalmuk sincs mi az, de utána úton - útfélen linkelgetik.

Szerintem el sem olvassák ezeket.

2022. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!