Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszámlálás: Mi van ha csak...

Népszámlálás: Mi van ha csak aludni járok haza?

Figyelt kérdés

Mi lesz ha nem leszek otthon meg nem tudok senkit sem megkérdezni hogy nyissa ki az ajtót 30 percért?

De ténleg senkit sem? 4 -22órákat dolgozok?


Én csak aludni járok haza?



2022. okt. 18. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Töltsd ki online esetleg.. Mobilról is megy, 20 perc alatt megvagy vele.
2022. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lesz bedobva papír, hogy jártak nálad, és adnak meg elérhetőséget, amin tudsz megfelelő időpontot egyeztetni.
2022. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

"Töltsd ki online esetleg.. "


Ha működne a felület esetleg. Sajnos gyakran lefagy az oldal miközben tölti rá a fidesz a pegazust.

2022. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
3, a Pegazus, az:D véletlenül sem terheléses hackertámadás miatt, azaz mert mindneki az utolsó pillanatra hagyta és most akarja megcisnálni egyszerre:D
2022. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én simán kitöltöttem első nap délelőtt. Az más kérdés, hogy a kormány nem fizeti meg a fejlesztő csapatot, meg nem biztosít keretet megfelelő eszközökre, így baromi könnyű túlterhelni 1-1 ilyen oldalt, ha sokan próbálkoznak egyszerre. Attól még próbálkozhatsz, és én nem lennék meglepve azon sem, ha tovább hosszabbítanák az online kitöltési lehetőséget. Próbálkozni kell, lefagy, akkor 1 óra múlva ismét megnézed.
2022. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha jól tudom a közjegyzőnél is lehet. Munka után keresd fel, csöngess be hozzá, annyi pénzért amennyiért dolgoznak igazán belefér.
2022. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem büntetnek meg 8 millioan ki se töltik max birkák mint a covidnál ott is ki rugásal fenyegetek.
2022. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk töltsd ki online!


"Ha jól tudom a közjegyzőnél is lehet."

Dehogy lehet a közjegyzőnél... A jegyzőnél lehet, de majd csak a számlálóbiztosos időszak után, végső megoldásként.

2022. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hosszúhajú ***** válasza:
népszámláló vagyok. 3 szor kell megpróbálnunk megkeresni az ott lakót, ha nem megy értesítést hagyunk, ( 3 szor ) valószínű találsz majd emil vagy teló számot rajta, hívd fel, vagy írj neki és beszéld meg. minden népszámlálónak saját körzete van.
2022. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!