Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberális polgártársiam!...

Balliberális polgártársiam! Ti miért szeretitek az ukránokat?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 14:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Honnan lehet tudni, hogy balliberális vagyok?
2022. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Magyarként én is fel szoktam tenni magamban a kérdést a kijevi vezetés egyre pofátlanabb követelőzése (a világ felé) okán...:/
2022. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Ki mondta, hogy szeretem?


Ha arra gondolsz, hogy miért az ukránoknak szurkolok a háború kapcsán, akkor a válaszom annyi:


1. nem akarom, hogy Oroszország a szomszédunk legyen

2. Mint EU-s állampolgár, nem akarom, hogy az EU élelmiszerforrása orosz kézre kerüljön, növelve ezzel az Oroszországtól való függésünket.

3. Nem akarom, hogy az EU acélgyártása orosz kézre kerüljön, növelve ezzel az EU Oroszországtól való függését.


Szeretném, ha az EU - aminek mi is részesei vagyunk - önellátó és önfenntartó közösség lenne és ehhez bizony szükségünk van Ukrajna területére, mert ott ehhez fontos erőforrások vannak. Ha viszont ez orosz kézre kerül, ennek esélye sem lsz, hiszen az Oroszok meg nem szeretnék, ha az EU tudna tőlük függetlenedni.


Nem szeretem az ukránokat, de a közösségnek aminek tagjai vagyunk érdekében áll, hogy megszerezze azt a területet.

2022. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Támogatni a megtámadottat nem egyenlő azzal, hogy szeretni kell őket. Az agresszorral szemben a segítség természetes dolog.
2022. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
És te jobboldaliként miért imádod az oroszokat?
2022. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem szeretem, de megtámadta őket egy korrupt pszihopata, az én országom meg sajnos őt támogatja...
2022. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6: Belarusz vagy?
2022. okt. 19. 14:51
 8/22 anonim ***** válasza:
21%

6# helyesen, Európa egyik legnagyobb maffiaállama , Ukrajnának hívják, 2014 óta nem tartja be a Minszki megállapodást, amihez az EU asszisztált.

Nos a szomszédjában lévő politikai -katonai nagyhatalom egy ideig tűrte, de amikor már Ukrajna az EU és NATO tagságot hangoztatta, azzal egyértelműen veszélyeztetve Oroszország érdekeit, a nagymedve megelégelte, hogy húzogatja az egér a bajszát és odab@szott...de még így is nagyon finoman.

2022. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%

Attól, hogy valaki kiáll az ukránok mellett az orosz agresszióval szemben, nem jelenti azt, hogy szereti az ukranokat.


Ezt nem tudjátok ti felfogni újkommunistak, nem ismeritek az árnyalatokat. A muzulmán vallást sem kell szeretni ahhoz, hogy a muszlim menekülteknek segítsen valaki, és nem lesz attól migránssimogató, hogy valakiknek a jogai mellett kiáll. Ugyanez igaz bármely kisebbségre, népre, emberre, aki áldozattá válik. Ha mondjuk rühelled a főnököd, és egs szakadék szélén lóg, segíteni fogsz neki attól, hogy nem szereted.

2022. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%

#8 Szóval ha a románok azt hangoztatják, hogy Erdélyből kitelepítik a magyar lakosságot, akkor megtámadhatjuk a jelenleg Romániahoz tartozó területet és annektálhatjuk?


Azzal, hogy Oroszország megtámadta Ukrajnát a NATO tagország gazdasága veszélybe került, ez sérti az érdekeiket. Most akkor a NATO bekapcsolódhat a háborúba, hogy érvényesítse jogos érdekeit?

2022. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!