Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttátok a Top Gun Maverick-et...

Láttátok a Top Gun Maverick-et?Mikor éreztétek magatokat utoljára olyan szabadnak, mint a filmben az óceánparti játéknál a színészek?Tudom, hogy csak film,de állandó rettegésben élni,mert valaki állandóan retteg? Amerikában miért lazák az emberek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ott Orbán, hogy megtudják, hogy folyamatos harcban állnak.
2022. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez borzasztó ! Az Ukrán pénz jobb mint a forint , rettegésben vagyunk tartva és nekünk is csak egy életünk van ! Akik meg tőlem kapják a fizetésüket, azok meg nyaralnak valamelyik szigeten ! Már nem látok boldog Magyar embereket !
2022. okt. 22. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Orbán nem egy filmes vadászpilóta,EZ FELHÁBORÍTÓ!!!



ÓBÁN TAKARODLY!

2022. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor Te 3-as biztosan önfeledten szaladgálsz a Balaton parton ! Tévedés ! Én egyiket sem szeretném ! Ahogy írtad : TAKARODLYON EL MINDENKI !
2022. okt. 22. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Bárcsak filmes vadászpilóta lenne. Akkor még tenne is valamit a nemzetéért.
2022. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as ! Miért gondolod, hogy csak két ember él az országban ? Az ő csatájuk a fontos ? A Nemzet nem számít ? Még én is jobban irányítanám az országomat! Takarodjon el most már mindenki ! Eleget fizetett a Nép nekik ! Éljenek ők 70000 nyugdíjból amennyit sok Magyar nyugdíjas kap !
2022. okt. 22. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
El tudnék képzelni olyan havi fizetést és vagyont, ami mellett lehetnék ennyire szabad. Ezt azonban itthon nem tudom elérni, mert nem külföldre dolgozó IT-s vagy állami megrendelésekkel kitömött ún. nemzethy vállalkozó vagyok.
2022. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!