Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orbán rezsim tehet róla,...

Az Orbán rezsim tehet róla, hogy Magyarország nem zárkózott a nyugathoz?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 20:39
A kérdező szavazást indított:
Igen. A tájékozatlan nép megszavazta és hatalmon tartja az Orbán rezsimet, letérítve az országot a 2010 előtti fejlődési pályáról.
Igen. 2/3-os felhatalmazással meglett volna ehhez a nemzetközi mozgástere Orbánéknak
Exkomcsiktól ilyen felhatalmazással nem is vártam mást. Elhúztam nyugatra, esetleg munka mellett fusizok, vagy itthon is van jól megfizetett állásom.
Nem tehet róla. Alapvető emberi tulajdonságok és szerencsétlen történelmi fejlődésű ország az ahhoz tartozó néplélekkel.
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát utoljára a komcsizmusban volt a kormány annyira nyugat-ellenes, mint most Orbiék.
2022. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ha Gyurcsány maradt volna hatalmon, osztrák vendégmunkások dolgoznának itt. 🤡🤡🤡🤡
2022. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

"2010 előtti fejlödési pálya"


LOL legalább van humor érzéked. DK szektán kivül ilyen valoság tagadásban senki sincs.

2022. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Isti22 ***** válasza:
35%

1) Zárkóztunk a Nyugathoz, csak nyilván nem jelentősen

2) Részben ez sajnos "adottság", nem véletlenül nincs Szlovákiában sem osztrák életszínvonal.

3) Ugyanakkor persze állhatnánk valamivel jobban is, ez a pár százalék múlik a mindenkori kormányon.

2022. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1: "Hát utoljára a komcsizmusban volt a kormány annyira nyugat-ellenes, mint most Orbiék."


Inkább a Nyugat volt jobban "komcsizmus" ellenes, nekünk érdekünk volt velük kereskedni, amit ők ki is használtak általában előnytelen üzletekkel.

2022. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Egyszerre tetted fel a kérdésedet egy evolúcióbiológiai tudományos kérdéssel, azért keveredtek össze a kulcsszavaid? Én azt hittem eddig, hogy egyszerre csak egyet lehet kérdezni.
2022. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a Nyugat nem akarja igazán, hogy felzárkózzunk hozzájuk.
2022. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!