Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsolt kiválóan körülírta...

Bayer Zsolt kiválóan körülírta a vasárnapi kommunista tüntetés diák-tanári viszonyát és P. Lilike trágárkodását?

Figyelt kérdés

"Ezeket nevelték a tüntető tanárok, így aztán egymásra is találtak.

Zsák a foltját, sz/r a gödrét."


Bayer Zsolt


2022. okt. 25. 16:11
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

#20


Ácsibácsi , Lilikét egyedül a baloldal használja fel ezzel tönkretéve a jövőbeli kilátásait. A jobboldal csak bemutatja a hölgyet és elmondja, hogy milyen primitív.

2022. okt. 25. 17:13
 22/32 anonim ***** válasza:
83%
#21 Szóval lejárató kampányt nyomtok egy fiatalra, akiről azt feltételezitek, hogy csak eszköz. Ez a kijelentés így még gázabb, így meg már áldozathibáztatás. Ha én valakiről azt gondolom, hogy csak egy eszköz, akkor nem tartom elég értelmesnek, ergo nem őt kezdem támadni, hanem azt, aki kihasználja. Ti meg a személyre mocskolódtok, ez így csak öncélú gyűlölködés.
2022. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
"Na mindegy, legalább a leányzó idehaza már sose talál normális munkát, mehet külföldre mosogatni.. biztos megérte neki.." Ezzel egyértelműen kijelented,diktatúra van.
2022. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

#23


Ezzel azt jelentem ki, hogy ilyen primitív ember nem kell semmilyen komoly munkára, ha baloldali ha jobboldali a cégvezető és a cég érdekeit veszi figyelembe.


Ahogy írtam korábban is, nyilván árufeltöltőnek vagy takarítónak megy el az mükődhet, ott nem szempont ez. De komoly munkát nem kap és ez nem pártpolitikai megfontolás csak egy trágár provokátor.

2022. okt. 25. 17:56
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
#24 Hát nem tudom, engem speciel, ha valaki szakszerűen végzi a munkáját, akkor nem tud érdekelni, hogy munkán kívül milyen megnyilvánulása volt jó sok évvel ezelőtt, fiatalon. Meg nem is emlékszem minden random felszólalásra sok-sok év távlatból. Lehet velem van a baj, de nem vagyok mániákus.
2022. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

#25


Ez nem a mániákusságról szól, ha van egy céged és oda felveszed Lilikét aki ellenszenves több százezer embernek akkor kiteszed magad annak a kockázatnak, hogy akár 100 vásárlót is veszítesz, ezzel pedig profitot. Amikor ott van Ritácska aki nem ilyen kockázat és ugyanannyiért , ugyanolyan jól elvégzi a melót.

2022. okt. 25. 18:05
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

#26 Nem cégvezetőként mániákusság. Mire ez a csaj odakerül, hogy komoly állása legyen, de civilként, addigra eltelik egy pár év. Senki nem fog rá emlékezni, nem még százezrek. Amíg tart az aktuális téma, addig egy ideig emlékezetben van tartva, mert aktuális, aztán lecseng. El lesz felejtve. Mániákusság lenne erre addig emlékezni random vásárlóként, mire ez a csaj olyan pozícióba jut, hogy ez számítson.

Hacsak nem nyomnak akkor frissen egy politikai hergelést erre, és valamiért őt nem emelik ki megint a mostani felszólalással.

2022. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

#27


Én például Blankácskára is emlékszek és ha tegyük fel egy ügyvédi irodánál dolgozna és meglátnám ott akkor biztos, hogy nem őket választanám hanem a többi opciót mérlegelném.


Minden nap nyilván nem jut az ember eszébe, de ha meghallod a nevét, beugrik a kép, stb. akkor eszedbe juthat. Márpedig ez kockázat egy cég szempontjából és feleslegesen tenné ki magát ennek.

2022. okt. 25. 18:18
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ok-okozat kategória, illetve az egy kommentfolyam, Lilike meg nagy nyilvánosság előtt felszolalt."


Ezzel mit akartál mondani, hogy ok-okozat kategória?


Bayer Zsoltnak ott ül a műsorában egy csomó nyugger, akik eszik és isszák Bayer baromságait és a neten is fent van. Ő is nyilvánosan mondja amit mond.


De könyörgöm, Bayerrel nem az a legnagyobb probléma hogy trágárkodni szokott. Hanem hogy a műsora tele van uszítással, amikor belenéztem a Bájer Sóba arról szólt, hogy uszított a nyugat ellen, azellen a nyugat ellen ami sokkal jobb hely mint Magyarország, mégis a vén barom úgy tesz, mintha ez az ország baromi jó hely lenye, nyugat meg baromi szar.


"Bayer Zsolt egy publicista aki szabadszájú. Illetve mocskolja is érte keményen a baloldali média és a szavazóik mint pl. te. Ez általában így is van.


Akkor Lilike is szabad préda nem? A baloldal beállítja először forradalmárnak, stb.. majd utána mikor a jobboldal rászól, hogy csak egy buta, primitív, trágár lány Orbánt fejbe lőni akaró szülővel akkor meg megy a picsogás, hogy de hát ő csak egy diák. Kettős mérce"


Ezzel mit is akartál mondani? Hogy Bayernek szabad trágárkodni, Lilinek nem szabad? Ez nem kettős mércve? Egyébként sokan elhatárolódnak Lili viselkedésétől, Bayer Zsótitól melyik FIdeszes, vagy melyik nyugger határolódik el a műsorában kedves kérdező? Hallottál valaha olyat, hogy elhatárolódik Bayertől egy Fideszes, mert mocskosan beszél? Eleve ki állította be forradalmárnak Lilit? De ezt a témát lehetne boncolgatni de világos a helyzet, Bayer zsolt is mocskosszájú de neki szabad, Lilinek meg nem szabad és aki ezt vallja, az beszél itt kettős mércéről, azaz te. Vagy nem ezt vallod?



De Bajer Zsótival még MINDIG NEM az a legnagyobb probléma, hogy csúnyán besél, hanem az uszítás amit művel. Ez a legnagyobb probléma Bayerrel, nem a trágár stílus. Ezt nem vagy képes felfogni?


De ha már neked bekattant ez a trágárság, akkor ítéld el mindkettőt, vagy egyiket se. Te csak a Lilit ítéled el igaz? De ettől még amit írtam Bayerről, az igaz marad, hogy a trágárságnál sokkalta nagyobb probléma az a mérhetetlen uszítás amit ő képvisel.

2022. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel azt jelentem ki, hogy ilyen primitív ember nem kell semmilyen komoly munkára, ha baloldali ha jobboldali a cégvezető és a cég érdekeit veszi figyelembe."


De akkor a Bayer zsolti, mint műsorvezető, miért beszélhet így szerinted? Az nem komoly munka? Vagy a vadhajtások.hu, mint interntes portál amit sokan követnek, nekik is szabad mocskosan írniuk? Az nem komoly munka? Van pofád még így is kettős mércéről beszélni kérdező?


"Ez nem a mániákusságról szól, ha van egy céged és oda felveszed Lilikét aki ellenszenves több százezer embernek akkor kiteszed magad annak a kockázatnak, hogy akár 100 vásárlót is veszítesz, ezzel pedig profitot. Amikor ott van Ritácska aki nem ilyen kockázat és ugyanannyiért , ugyanolyan jól elvégzi a melót."


Érdekes ez nem, valamiért a sok Fideszes birka ugyanúgy nézi Bayer Zsótit, meg a vadhajtások.hu-t, hiába mocskosak mindketten stílusukban, miért nézik őket akkor a Fideszes birkák? :))

2022. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!