Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek is már lassacskán...

Árokpart kérdése:

A Fideszesek is már lassacskán kezdik észrevenni, hogy a május óta kormányzó Fidesz kormány nem az a Fidesz kormány amely 2010-2022 májusáig kormányzott?

Figyelt kérdés
Mert sem kormányzási irányelveiben, sem az intézkedéseiben mégcsak nem is hasonlít rá. Sajnos úgy látom, hogy igaz finoman és nagyon lassan ugyan, de sajnos a 2006-2010 közötti Gyurcsány- Kóka kurzushoz kezd hasonlítani. Van aki egyet tud érteni ezzel a megállapítással,
2022. okt. 27. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Árokpart,még mindíg nem vittek el katonának?



A tüntetés szervezés hogy áll?

2022. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
A fidesz, pontosan ugyanaz, ugyan úgy kormányoz, 2010-től, mint most is. Annyi, nincsenek már a néppártban, nincs Merkel mama, hogy minden cart elsimítson.
2022. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
12 év alatt a világ sem maradt ugyanolyan, csak szólok.
2022. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én stabil Fidesz szavazóként nem érzem ezt!

De hát ki tudhatja.

Bár hozzáteszem, elég sok Fidesz szavazót ismerek, náluk sem tapasztaltam ilyet.

Az S helyzet, hogy ha csak azt nézzük, hogy 2020 óta mi megy a világban ( Covid, háború, EU részéről), akkor azt mondhatnánk nagyon megváltozott a " környezet" a korábbi évekhez képest.

Erre nyilván reagálni kell...

2022. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
A kormány ugyanaz, csak elfogyott alóla a támogató világgazdasági környezet, és most tapasztaljuk, hogyan kormányoznak akkor, ha nem csak szétszórni kell a beömlő pénzt.
2022. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Árokpart én kedvellek mint fórumtársat (hetero pasi vagyok, ezért kicsit nehéz ezt írni egy olyanra, aki gondolom szintén férfi, mert mintha szexuális töltete lenne), de sokszor benézel pár dolgot.


A FIdesz már sokkal korábban csinált vállalhatatlan dolgokat. Nem követtem 2010 től a politikát de ilyen 2015 re már egy undorító rendszer volt ez. Persze olyan 2020 ra talán még sokkal undorítóbb lett, én így látom. Az biztos, hogy addigra több pénzt nyúltak le, és többet hazudtak de alapvetően 2015 ig is biztos sokszor megtették már, kisebb-nagyobb, vagy nagyobb-hatalmasabb mértékben.


Szóval alaposan kiverhették volna nálad a biztosítékot 2022 áprilisa előtt is, de te rájuk voksoltál. Bár én nem hittem, hogy ekkora szarban lesz az ország és a java még hátra van. De arra lehetett számítani, hogy üres az államkassza, vagy nincs sok benne. A forint is szar volt. Miért szavaztál rájuk? Bár én kinéztem volna a helyzetből, hogy nem lesznek megszorítások de hát lettek.

2022. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!