Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugat elfogadóbb, toleránssab...

Nyugat elfogadóbb, toleránssabb mint Magyarország?

Figyelt kérdés
Tehát pl. a máshogy gondolkozókkal, melegekkel, migránsokkal szemben
2022. okt. 27. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

De a túlzott elfogadás,tolerancia elfajzásokhoz vezet, elveszítik az emberek az ítélőképességüket.


Emiatt vannak olyan "szülők", akik transzit csinálnak a gyerekükből.Vagy emiatt vannak, akik nem ellenzik,hanem támogatják a migrációt.

2022. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ja persze, főleg ahol ki se lehet mondani bizonyos n betű szót.
2022. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A máshogy gondolkozókkal szemben egyáltalán nincs tolerancia. Ha szerinted csak az a férfi, aki annak is született, köszönik a munkahelyeden, viszontlátársra.
2022. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Annyira elfogadók, hogy a Harry Potter irónőjét majdnem megkövezték, mert

azt merte leírni valahol, hogy aki menstruál az csak nő lehet.

2022. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 16:44 én is a Harry Potter írónőjével akartam jönni. :))


Viszont azért van egy dolog. Én a saját életemben tapasztaltam, hogy amikor alapvetően szarul telnek a mindennapjaim (nem azért, mert csóró vagyok, hanem magánéleti krízisből), akkor is tudok viszonylag értelmetlen dolgokkal is foglalkozni eléggé hevesen. Szóval erre én vagyok a bizonyíték, hogy nem feltétlenül kell kiegyensúlyozottan élni ahhoz, hogy olyan dolgokon lovagolj, amik nem olyan fontosak. Persze az esetem alapvetően más, mert nekem a magánéletem csőd, nem csóró vagyok. Viszont az én életemben a "semmilyennek" tűnő dolgok is tudnak fontosak lenni.



Viszont van egy olyan gondolatom, hogy a jólétnek a jele, hogy sokan ekkora baromságokon akadnak ki, hogy csak nők menstruálhatnak e. Tegyük fel, hogy van 2 lmbtq pár, akik anyagi jólétben és kiegyensúlyozott kapcsolatban élnek, csak épp zavarja őket, hogy a köcsög heterók elnyomják a "társaságot". Ja és mindez mondjuk Németországban. Majd képzeld el, hogy egy lepukkant panelban egy heteró magyar pár, akik alig jönnek ki a hó végére azon akadnak ki, hogy mekkora köcsög a Harry Potter írónője, hogy szerinte csak a nők tudnak menstruálni. Hát mennyire kirekesztőek azért!


Persze van egy kétségem efelől, de van benne valami az fix.


Amúgy hiába nagyobb az lmbtq őrület nyugaton, demokratikusabb országok vannak ott, sokkal jobb reál fizetésekkel. (A reált azért mondtam, mert mondjuk Svájcban pl az árak is nagyon magasak a magyar árakhoz képest, de így is sokkal jobb a színvonal ott is, meg a többi nyugati országban is. Nyilván a fizetések közti különbség nagyobb, mint az árak közötti)


Szóval így is inkább Nyugat Európa, mint Magyarország, sokkal inkább. Azon jókat lehetne vitázni, hogy Ausztria, Németország, Svájc jobb hely e. De ezek közül Magyarországnál mind jobb.


Amerikában meg lelőhet a szomszéd éles lőfegyverrel, az jobb?:))

2022. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
persze hogy elfogadóbbak, de ez nem meglepő, az átlag magyarnál butább, frusztráltabb és beképzeltebb ember nem nagyon van Európában.
2022. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ. A négerekkel, cigányokkal, pakikkal elfogadóbbak. A keresztényeket, fehéreket, férfiakat, konzervatívokat, nacionalistákat viszont még jobban gyűlölik, diszkrimiálják és kirekesztik.
2022. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!