Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dirty Lilit felkarolja a...

Dirty Lilit felkarolja a baloldal, vagy magára hagyják, mint a kávéfőzős Lucát és a többi kabalaellenzékit?

Figyelt kérdés
Sajnálom a kiscsajt. Elmondta a nagy beszédét, ami után a barátai biztos meglapogatják a hátát és nagyon sok biztató fészbuk üzenetet kap, de pár hét múlva, amikor magára marad és azt veszi észre, hogy nem kell mondjuk egy rendes munkahelyre sem az egyetem után, akkor mi lesz? Ott fognak állni mellette azok, akik most bátorítják és erőt öntenek belé? Anyagilag ki fogják segíteni a szabadságharcosukat?

#Pankotai Lili #dity lili
2022. okt. 27. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Ki fogják segíteni
Nem segítik ki
18 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Az életben az egyik legnagyobb előny, ha ki mersz állni magadért és másokért. Nem lesz gondja az elhelyezkedéssel. Többet fog keresni, mint egy átlag buta fideszes.
2022. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1, valószínű. Arról ismerjük ezt az országot, hogy akik felszólalnak a NER ellen marha sokat keresnek én nem lehetetleníti el őket senki. Ehhez nyilván kell persze, hogy egy ellenzéki képviselői szintig eljusson az ember, de hát erre már tényleg bárki képes, a Lilinek is menni fog.
2022. okt. 27. 19:04
 3/20 anonim ***** válasza:
3%

Milyen baloldal?

Értelmezhetetlen fogalom.

3 nap hírnevet kap azt ennyi. Van "baloldali" sajtó, ők pénzt csinálnak belőle, kattintást generál, reklámokért. De ők csak a piaci rést látják ebben.

Valós baloldal, ellenzék nem létezik ma Magyarországon. És ezt nem beszólásból mondom, hanem sajnálattal. Nem csak engem nem képvisel senki de ennek is köszönhetjük a 2/3-ot meg hogy a Fidesz gátlástalanul bármit megcsinálhat.

2022. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Találtak kicsiben egy mzp kategóriás idiótát.
2022. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Én nem sajnálom, k*rva gáz az, amit előadott, és nem is elsősorban a káromkodás miatt. Azt se értem, egy tanártüntetésen miért a b*zielfogadásról kell szónokolni állandóan. Ebből látszik, hogy megint a libsik akcióját láthattuk.
2022. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
68%
Félteni nem kell. Az előttem szóló visszaböfögte azt, amit a telex kommentszekcióban hallott, de hálisten a jobbosok nagyrésze nem ilyen ítélkező (persze csomó kretén fideszest is ismerek, az ezekkel való kommunikációt kerülöm). Lili, pont mint Nagy Blanka, Jakab Petya, vagy a nyomi megafonosok, olyan, mint egy Lidl-s rágó. Megrágják, megdícsérik, 5 perc mulva kiköpik, és másnap már nem is emlékeznek rá. Ha tanul, képzi magát, simán el fog tudni helyezkedni. Én, jobboldaliként, ha egy alvállalkozót keresnék, és Lili jönne hozzám profi programozói/webdesigner tudással, abban a pillanatban szerződést kötnék vele. Persze biztos van, aki másképp látja. Engem nem olyan rég a Strabagtól rúgtak ki, mert nem o1g-ztem elég hangosan, és "nem illettem be a közösségbe politikai nézeteim miatt" :) De, csak hogy magamat ismételjem: a toxikus politikai ítélkezés első sorban (jelenleg) a ballib oldalra jellemző, így, ha valamelyik NGO/párt nem is karolja őt fel, mint Blankát, nem fog éhezni, reméljük :) Ami a "szabadságharcos" kifejezést illeti, tudom, hogy néhány évente, amikor őszre esik egy tünti, egyből az '56-osokhoz próbálják hasonlítani őket, de azért ne dobálózzunk ilyen szavakkal, mert a végén elinflálódik, mint a "tüntetés" szó (vagy mint a forint).
2022. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

Pár hét múlva nem kell egy munkahelynek sem az egyetem után?


kérdező! Lili legkorábban 2026 júniusában végez az egyetemen, köszönhetően annak, hogy még van 8 hónapja az érettségiig!:D


Gondolod, hogy 2026-ban, a választások után, még mindig a 2022es egyik tüntetés egyik felszólalóján fognak pattogni?

Garantálom neked, hogy lesz épp elég dolog, ami bőven jobban fogja foglalkoztatni az embereket, pont le fogják szarni, hogy 4 évvel korábban ki milyen beszédet mondott..

2022. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Elmenekül Olaszországba ahogyan Blanka elődje!
2022. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

Valaki mondja már el nekem ki a fakk ez sose hallottam róla


Anno voltak ilyen emberek mint Petőfi akik nem véletlenül lettek országosan ismertek.. és őróluk mai napig tudjuk hogy kicsodák. Egyszerű a képlet: letettek valamit az asztalra.


Most meg vki kiáll káromkodni és ő a sztár (ennyi hozzám is eljutott), de komolyan annyit nem ér meg rákeressek kiféle miféle ember ez. Honnan kéne ismernem? Valami valóságshowban szerepelt? Mi az h "Dirty"?

2022. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
9-es Fogalmad sincs, hogy ki és mit mondott, de a véleményedet már előre kialakítottad? :D Te f@sz! :D
2022. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!