Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tanártüntetéseknek mi közük...

A tanártüntetéseknek mi közük a melegek mozgalmához?

Figyelt kérdés
Pankotai Lili elég sokszor említette a melegelfogadást. Nem igazán értem, ez hogy jön a tanártüntetésekhez.
2022. okt. 29. 01:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Semmi
2022. okt. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Ez karolja lilit fel



[link]



"Molnár Áron a Soros-szervezetek erőszakos módszereivel provokál



A baloldali aktivista felesége tánctársulatát több millió forinttal támogatja Soros György. A feleség rendszeresen szerepel Molnár Áron akcióiban."

2022. okt. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2: Akkor ezért beszélt a melegekről. Már értem.
2022. okt. 29. 01:51
 4/15 A kérdező kommentje:
#4: Meghallgattam Lili beszédét, és egy csomót beszélt a melegekről. Ezért kérdem, mi köze a tanárok tüntetéséhez ennek a témának.
2022. okt. 29. 02:20
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
#5 Ő is csak egy ember, neki is meglehet a véleménye bizonyos dolgokról. Mellesleg a mai magyar ellenzéket elnézve erős kétségeim vannak affelől, hogy pénzelnének egy 17 éves gimnazistát, ad absurdum. Az ellenzék is önmagába omlik, akár egy fekete lyuk. Ha pedig Sorost vagy a reptiliánokat látod emögött, akkor valóban nincs miről beszélnünk.
2022. okt. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

6.

Nem azt irtuk hogy a gimnazistát pénzelték, hanem a felkarolóját!

2022. okt. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
#7 Elnézést kívánok, valóban hibásan fogalmaztam. Csak ott került homokszem a gépezetbe, hogy az úgynevezett "felkarolójának" a pénzelését hitelt érdemlő módon nem tudod bizonyítani. Ellentétben a Szent Fidesz tagjaival, párat már az EU kedvéért le is csuktak (lásd Schadl), remélem az összeset le fogják, aki rászolgált (van, bőven).
2022. okt. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

8.

Dehogynem,ne térj el a tárgytól minden le van írva!!

2022. okt. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Semmi. Én is meghallgattam Lili beszédét. Se tartalmilag, se stílusilag nem volt oda való. Nem is értem ezt a linkszájú tinilányt, honnan szedték elő, mit keresett egyáltalán a színpadon...🤷‍♀️
2022. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
#11 Szórakoztass még. Adott utána interjút, és megmagyarázta, hogy mindez számára nem cél, hanem eszköz. Kapott is a kommentekben a magyar valóságból, mégis fel merte vállalni a véleményét. Onnan szedték elő, hogy talán az összeomló oktatási rendszert a molotov-koktél dobálás helyett értelmesebb módon próbálja megoldani. Megnéznélek 17 évesen, hogy te olyankor mire voltál képes, illetve azzal a gondolattal is barátkozhatnál, hogy 6 év egyetem után a nettó 180e igencsak nevetséges, mivel az általánosból kibukott Lakatos Ronaldo is többet keres gyártósori operátorként, már ha dolgozik, de azt sem muszáj neki, mert ha csinál elég b*szadékot, akkor az adófizetők pénzéből vígan eléldegél, amíg te kidolgozod a beled. És akkor bizony mi tapsoljunk ehhez az egészhez, mert 480 a benzin, de enni azt lassan már nem nagyon fogunk, érdekes módon a bérek mem követik az inflációt. Vajon miért? 🤔🤷‍♂️
2022. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!