Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HUF az EUR-val szemben...

A HUF az EUR-val szemben jelenleg ertekben novekszik. Van esely hogy ez a tendencia tel vegeig is kitart?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak atmeneti fluktuacio?
2022. nov. 1. 11:52
A kérdező szavazást indított:
Atmeneti, gyengulni fog a forint tel vegeig
Marad a novekvo tendencia, es erosodi fog tel vegeig
Marad ugy amilyen most kb.
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Az euro is gyengül.
2022. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1 Ez csak direktek ad tanacsot a kerdesemhez. En nem az euro gyengulesere voltam szingularisan kivancsi, hanem a forintra. Ertem, hogy a forint es EUR kozott van kapcsolat arfolyamban es hatassal lehet ra, de beirni ide hogy na de az EUR is gyengul, az nem azt jelenti feltetlen hogy a HUF-al szemben is gyengul.


Erre ket pelda az ellentmondasodra


[link]


[link]


Szoval ha az EUR gyengul, nem jelenti feltetlen azt hogy a HUF-al szemben is gyengul, sot lehet erosodik.


Vagy esetleg kifejtened jobban azt amit nem tudunk?

2022. nov. 1. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

"Az euro is gyengül."


Az gyengül csak igazán.

2022. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező. Szerezz ékezetes billentyűzetet a magyar nyelv tisztelete érdekében.
2022. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4


Bocsi kulfoldrol dolgozom, angol billentyuzet, 99%-ban nem hasznalok magyar billengyuzet atallitast mert nem igenyli se a munkam sem a magan eletem.


Gondolom megerted.

2022. nov. 1. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!