Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor, Mészáros,...

Orbán Viktor, Mészáros, Tiborc miből olyan gazdagok miből gazdagszik mind ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

Nem a pletyka érdekel, azt most mondom előre, hanem az igazság.

Nem vagyok sem fideszpárt, sem elkenzéki párti, sem semelyik, csak az utóbbi években sokan mondják, hogy gazdagodnak gyorsan.



2022. nov. 1. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%

Orbán Viktor nem gazdag.


Mészáros Lőrinc egy sikeres vállalkozó és üzletember.


Tiborc is üzletember.

2022. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Orbán Viktor papíron nem gazdag. Állami beruházások megvalósítását az ő cégeikkel végeztetik el.
2022. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Orbán másodállásban IT senior backend system developer, Mészáros meg beágyazott rendszer búrkóló, s mindketten heti szinten milliókat keresnek.
2022. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Mészáros Lőrinc egy zseniális üzletember, akinek a zsenialitása akkor kezdett kibontakozni, mikor jóbarátja Orbán Viktor és annak korábbi oligarchája, Simicska Lajos szakítottak. Üzleti zsenialitása mellett színészi teljesítménye sem lebecsülendő, előszeretettel játsza a médiában a 70-es IQ-val rendelkező vidéki suttyó szerepét, és viccesen úgy tesz, mintha semmit nem értene a világon.
2022. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Áljunk meg. Bűncselekményeket követnek el, abból gazdagodnak, nyílván vagyon elleni bűncselekményeket.

Csak azon belül is melyiket szokták elkövetni? Lopás, sikkasztás, csalás?

2022. nov. 1. 23:23
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

#5

Nem követnek el bűncselekményt.

2022. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"...miből olyan gazdagok miből gazdagszik mind ilyen gyorsan?"

Röviden: Belőlünk.

2022. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 Ne legyél már naiv. Én azt szeretném tudni, hogy a három közűl melyik dolgot nyomják.
2022. nov. 2. 01:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát te állítottad, neked kéne előjönni bizonyítékokkal.
2022. nov. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az majd a rendőrség dolga lesz, hogy előszedje a bizonyítékokat. Én mindhármat becsuknám előzetesbe és ráérnék nyomozni, ha én lennék a nyomozóhatóság.
2022. nov. 2. 01:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!