Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért kellettek az árstopok,...

Azért kellettek az árstopok, mert az emberek nem mernek fizetésemelést kérni?

Figyelt kérdés

Én is élvezem például azt,hogy az üzemanyag ára 480 forint maradt és nem szállt el.

Viszont mindezt azért vezették be, mert az emberek túl megalkuvóak, nem mernek odaállni a vezetőjük elé,hogy rossz a fizetés.



Én megtettem többször is.Volt, ahol bejött, volt, ahol nem.


Sajnos a szüleim nekem is azt tanították,hogy "alázatosnak" kell lenni, meg kell húzni magad....stb

Én ezen tanítások szerint élek, hanem a saját érdekeimet nézem.Nem alázkodok.



A szociban felnőtt emberek, illetve a gyerekeiknek is hibás elképzeléseik vannak.Ebből vannak a problémák.


2022. nov. 2. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Azért az üzemanyag meg az élelmiszer más. Enni kell, kötelező, nem lehet megkerülni. Mindenki, aki nem eszik, megdöglik.


Autób***zinak lenni nem kötelező. A házadból kimozdulni se kötelező, nemhogy autóval. Ez kizárólag arról szól, hogy a politikusok WC-re se tudnak menni autó nélkül, miközben más éhen döglik.

2022. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1#


A politikusok valószínűleg hivatali autót használnak, az meg cégesnek számít.Amúgy sem ők fizetik, az ő részükről mindegy,hogy hatósági vagy nem.

2022. nov. 2. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

1#


És szerinted az árut a kis manók viszik el a boltba?

2022. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tönkremennek a kis cégek utána fel lehet vásárolni. Ez a lényege. Mert te mi hogyan adjuk olcsóbban amit drágábban veszünk? Hiába árstop hol van az mett én sehol sem kapok olyan terméket. Természetesen. Miért venné meg és lenne üm minuszban a kereskedö?
2022. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!