Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez is a gyerekvédelmi program...

Ez is a gyerekvédelmi program része?

Figyelt kérdés
[link]

2022. nov. 2. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%

[link]


[link]


Egyettértek,bár ez inkább a hazai libbant ajkú lakosságra jellemző.

2022. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Holnap már ők is csak Gyurcsányista lipsik lesznek. A gyereked lehet depressziós, küzdhet önértékelési problémával, de amíg nem lát csókolózni két nőt/férfit, addig teljes életet él.
2022. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Fideszes erre azt mondja, hogy "kapjon a kölök 2 pofont, mint én anno, oszt megjavul a pulya". 🤣
2022. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1es, mi az, hogy libbant ajkú? Mit jelent ez a gyerek számára? És mivel értesz egyet, amikor egy állitást sem fogalmaztam meg, csak egy kérdést?
2022. nov. 2. 14:10
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

#4

Elmebeteg, nem szabad neki válaszolni sem.

2022. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De a legdúrvább az, hogy a kbsztt melegpropaganda az ősellenség, közben meg a gyerekek valódi problémáit leszrja, mindenki, a szakember, meg, aki tényleg a gyerekekkel foglalkozik, kiabálhat, mint pók a falon és senkit sem érdekel. Csak az lmbtqtól legyen "megmentve" a többi, már nem számit!
2022. nov. 2. 14:11
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
6 Mik azok a problémák te 🐦? :)
2022. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Intézményi munkánk során azt tapasztaljuk, hogy a köznevelési rendszerben lévő gyermekek pszichés állapota aggasztóan romlik. Az óvodákban a szorongás, a viselkedés- és figyelemzavar, az iskolákban ezek mellett a depresszió, pánik, önsértés vagy akár a súlyosabb mentális zavarok megjelenése rendszeresen előforduló jelenség lett”


ezek azok a problémák, én

2022. nov. 2. 14:22
 9/17 A kérdező kommentje:

Saját környezetemben rohadt sok gyerek van és mindenhonnan ezt hallom vissza. Egyre kezelhetetlenebbek, a szülők sokszor tehetetlenek, mert nincs hova fordulni. Az egyik ismerős pártól elöször el akarták venni a babájukat, mert azt hitték, hogy alultáplálják, közben meg kiderült, hogy a baba alacsonynövésű, genetikailag visszamaradott és már biróságig mentek, mikor a védőnői hálózat máshogy határozott és elnézést kérve más ellátást javasoltak.


Annyi, de annyi eset van, csak az én környezetemben, ami elképesztő, és akkor nem beszéltem még az aszódi gyilkosságról, ami meg kb mindenkit sziven ütött, de a 2 rendőrön kivül, senki sem lett elmarasztalva az ügyben.

2022. nov. 2. 14:28
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
8 Szóval nincs konkrétum csak a rizsa:).
2022. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!