Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondanak olyan hülyesége...

Miért mondanak olyan hülyeségeket már Fideszes propagandisták hogy Németország nem is létezik, amikor már egyhavi gázszámlát átvállalt a német kormány mert annyi pénzük van?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 2. 15:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Talán ha elolvasod a cikket, megérted, mire gondolt az illető. Próbáld meg, hátha. (Segítek: nem a gázszámlára.)
2022. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%

"ehhez képest most kutya világ jön ott is."


Nem jön, hanem már az van.

2022. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Én nem veszem annyira észre Hollandiában
2022. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
14%

"Szarul érinti a csóró magyart, törököt, román meg az alja munkásokat akik 1200 euróért kint robotolnak"


Nemrégiben még arra vertétek a melleteket hogy kint többet lehet keresni mint itthon. Én a magyar cégnél, Magyarországon, forintban kapott fizetésem átszámolom euróra, akkor kétezer jön ki. Tényleg jól fizetnek a német trógerek, érdemes disszidálni. xD

2022. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én a magyar cégnél, Magyarországon, forintban kapott fizetésem átszámolom euróra, akkor kétezer jön ki."


Hát persze. Itt mindenki IT szakember vagy ügyvéd vagy vállalkozó. Itt csóró nincsen ezen az oldalon.

De komolyra fordítva. Igen. De ha mondjuk azt veszed, hogy Esztergomba a Suzuki 250/hó. Az sem bivaly

2022. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13-as, majd észreveszed, mikor megfagysz, mert ott nem védték meg a rezsicsökkentést.
2022. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16 Itt fizetést adnak. Nem bohóckodást
2022. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Németország a no1 célpont a lejárató propagandában.
2022. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mármint ha a hanyatló nyugat képét kell felfesteni, akkor no1 célpont. De azért ott vannak az ukránok, oroszok is.
2022. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ÉRTSD: ukránokról és az orszokról többet hazudnak, így gondoltam. Mivel mégiscsak ők háborúznak is, Némtországot meg csak lejáratják piti dolgokkal, hogy jaj de szar nekik, mikor sokkal jobb ország mint a miénk. xDD Az ottani átlag sokkal jobban él, mint a maygar átlagember.
2022. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!