Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán úr lánya, hogyan tud...

Orbán úr lánya, hogyan tud ezzel elszámolni?💰💰💰

Figyelt kérdés

Igaz, nekik ez csak aprópénz. Bugyipénz..


[link]



2022. nov. 5. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Elszámolni?! Nem ismerik azt a szót
2022. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%

És a Baloldal, hogy tud azzal elszámolni, hogy szemeket lövettek ki, tüntetést vertek szét, családokat, életeket és vállalkozásokat tettek tönkre, majdnem csődbe vitték az országot, nem tudták 300 alatt tartani az eurót, a rezsi megfizethetetlen volt, az étel vagy a rezsi volt a kérdés?


Ahhoz képest most a minimálbér pl 200 ezer forint, a Baloldal idején az átlagkereset volt ennyi, ami nem mellesleg most 540 ezer forint. Arról nem beszélve, hogy a rezsicsökkentés további 180 ezer forintot takarít meg havonta minden családnak.


Na a Baloldal hogy tud ezzel elszámolni?

2022. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Miért neki kéne? Ő kapta a pénzt? Nem. Van egy szervezet, amelyik megkapta, annak a vezetőjét kell kérdezni.
2022. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

az a pénz most is megvan, nyugi. nyilván nem forintban, hanem ingatlanban,valutában,nemesfémben, befektetésekben, részvényekben stb. tehát rágalom, hogy eltüntették a pénzt:)

az a szörnyű, hogy ez nem éri már el az ingerküszöböt, gyakorlatilag tudja az ország népe. de nem érdekli, jó van az úgy:)

2022. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

2-es, rég olvastam ennyi sületlenséget egy hsz-ban :)

Szerinted a kb 5 millióból hány baloldali lövetett ki szemeket? Meg pont a 300-as EUR-t hozod fel, mikor Orbán már 430-ra is feltornázta? Meg tönkretett vállalkozások? Épp most, amikor a KATA-sokat megszivatták, meg sorra zárnak be az éttermek, boltok, stb? Meg a többi badarság… nem is tudom, komolyan gondoltad, vagy a fideszeseket akartad kifigurázni? Utóbbi esetben grat, jól sikerült 😅

2022. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

2022-re tervezték a film bemutatását.

Ezek a forgatások többnyire csúsznak.


A felsőfoku turisztikai végezettséggel rendelkező Orbán Ráhel egy "országimázskampány filmbe besegít", azaz nem ő diszponál a pénz felett.

2022. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Engem inkább az érdekelne hogy mire ment el az 1,8 milliárd amit MZP kapott az amcsiktól. Ha jól tudom nem vagyok vele egyedül, van olyan LMP politikus is akit érdekelne a válasz.
2022. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
#7 igen, és jó lenne azt is tudni, hogy hová lett a 3000 milliárd forintnyi manyup.
2022. nov. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%

8: Az teljesen publikus:


államadóságcsökkentésre, reálhozamkifizetésre

2022. nov. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Klárika elszámoltassa
2022. nov. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!