Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elmúlt tíz év során miért...

Isti22 kérdése:

Az elmúlt tíz év során miért nem sikerült visszatérnie Bokros Lajosnak?

Figyelt kérdés
2012-ben, bejelentette, 2014-ben próbálkozott utoljára, nem sikerült: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__36..
2022. nov. 9. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
"Mert látszik rajta, hogy egy dollárbaloldali, homoszekszuális, hindu migráncs. És egyébként gyúcsány embere"
2022. nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Alig van ember, aki kíváncsi rá.

A Bokros csomag komoly életszínvonal zuhanást okozott abban a korban.Befagyasztotta a nominálbérek emelkedését is az állami területeken, ez pedig akkoriban a versenyszféra is hatással volt.

2022. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem hiszem hogy lett volna ambíciója rá. Ő ettől még külföldi egyetemeken tananyag lett, szerintem ő ezzel el lesz, míg él
2022. nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

A bokroslaji, akit most nyalja-falja az ATV, anno olyan beszédet mondott, majdnem leborították a katedráról a fiatalok....

De hát ki emlékszik ezekre?

Én. De qrvára nem vagyok már fiatal.

2022. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Nincs rá igény.
2022. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Mert a neve egybeforrt a csomagjával, ugyanúgy, mint Ferié az öszödi beszéddel, és rájuk senki nem kíváncsi már.
2022. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!