Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na Moszkoviták mit szóltok,hog...

Na Moszkoviták mit szóltok,hogy Putyin kivonul Herszonból?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam,hogy 3 hét alatt nyernek,lecsatolják fél Ukrajnát és bábállamot csinálnak,akkor most ez hogy van?

2022. nov. 11. 06:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Úgy van, hogy Putyin egy szenilis vén hülye, skizofrén csicska.
2022. nov. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Mindjárt jönnek, és megmagyarázzák, hogy igazából nekik nem is kellett Herszon, ez csak hadicsel, elterelés volt, és mindjárt megindul a 2000 Armata meg az 500 Szu-57-es, és amúgy is mindjárt megfagy Európa.


A helyzet tragikomédiáját talán egy tegnap esti, az orosz köztévében nyilatkozó riporter nyilatkozata ábrázolja, aki el akarta mondani a véleményét a helyzetről, de jogi akadályokba ütközött: ha azt mondja, hogy támogatja a Herszonból való kivonulást, azzal kétségbe vonja az Orosz Föderáció területi integritását, amiért több évnyi börtönbüntetés jár, ha viszont azt mondja, hogy nem kellett volna kivonulni, akkor az Orosz Föderáció Fegyveres Erői ellen agitál, ami megint több évnyi börtönbüntetést von maga után...

2022. nov. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
Muszáj kivonulnia, nem akarja a saját csapatait le atombombázni.
2022. nov. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Tegnap írta itt egy csávó, hogy önkéntesen átadják az ukránoknak, mert olyan hű de nagy csapatösszevonás, meg kiképzett 100ezres haderő várja majd a következő helyen őket, hogy konkrétan vége lesz az ukrán hadseregnek :DDDDD


Igen, ezt látjuk, a több százezres kiképzett orosz haderőt, február óta :DDD Ja nem.

2022. nov. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
A moszkoviták mellet a laposföldesek mesteri géniuszoknak tűnnek. Ne várj tőlük a terelésen kívül normális magyarázatot.
2022. nov. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%
Mindjárt vége a háborúnak, elmúlik az infláció,jönnek vissza a régi árak 🥳🥳🥚🍳🥔🍟
2022. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Szomorú vagyok. A háború elején még reménykedtem benne, hogy az oroszok a szomszédaink lesznek, erre ők meg így töketlenkednek.
2022. nov. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

Semmit...de pezsgőt még ne bonts kedves kérdező.

Ezer oka lehet...

2022. nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%
Valahol olvastam, hogy van egy béketervezet, amely szerint Oroszország megtartja a Krímet és a Donbaszt, míg Herszon visszakerül az USA-hoz. Ezzel összhangban van a kivonulás.
2022. nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#9 Nem tudtam hogy az amerikai terület,vatnik?
2022. nov. 11. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!