Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baranyai Krisztinát miért...

Baranyai Krisztinát miért zavarja, amikor őt bántják újságírók? De amikor mást, az pedig nem.

Figyelt kérdés

A nőiességét egy kecskével hasonlították össze, ami szerintem sem helyénvaló.


Ugyanakkor, amikor a telex nevű hírcsárda propaganda Varga Juditot leszbizi; 444 Orbán Grazi kezelésén röhögcsél vagy éppen valamelyik nívós ellenzéki újság Németh Szilárdot zsírdisznózza vagy Gulyást bzizza, az oké?


Egy bölcs ember mondta egyszer: Csapásokat adunk és csapásokat kapunk.


Értem én, hogy Baranyai csak adni szeret, kapni nem, ezzel mind így vagyunk (kivéve tán Karácsonykor 🙄), de ilyen a magyar politika és ők sem szentek.



2022. nov. 12. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Virág elvtárs, mint bölcs ember? :D Szeretnék gratulálni, hozzád illő szellemi nagyságot választottál.
2022. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Igaza van baranyi krisztinának, ilyen primitív férgekkel semmi értelme szóbaálni.
2022. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

De akkor a 444.hu munkatársaival sem, legyünk következetesek.

2022. nov. 12. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Most komolyan, hol leszbizi a telex Varga Juditot? Rákerestem, de nem találtam. A Varga Judithoz címkézett telex cikkek: [link] , csak az első oldalt néztem végig, de ott nem találtam még csak olyasmit se, ami a közelébe van.


A 444 hol röhög Orbán grazi kezelésén? Erre is rákerestem, de ilyet se találtam, csak tudósítást arról, hogy Márki-Zay grácozik (a kampányban). Ja, és slusszpoén, az egyik 444 alá tartozó blog egy véleménycikket is közölt azzal a címmel, hogy "Miért gáz a grácozás?", éppen Márki-Zay kampánybéli grácozását kritizálja (és nem utólag, a választások után két évvel közölt helyreigazításként, még a választások előtt, önként, nem bírósági ítélet alapján). Bármelyik PS-hez kötődő blog (Aristo, stb.) megírta, hogy a kecskedugós beszélgetés nem helyes? Mert az összes Fideszhez kötődő véleményformálótól én csak azt láttam magyarázgatni, hogy sajtószabadság (amihez egyébként semmi köze a dolognak), meg hogy egy politikusnak ezt tűrnie kell.


Egyébként valóban vannak a baloldalhoz köthető, a PS-hez hasonlóan nívótlan, a trágár sértegetésen és az üres hangulatkeltésen kívül minden egyébre alkalmatlan portálok. Akik esetleg tényleg b.zizzák Gulyást vagy zsírdisznózzák Némethet. Teljesen meg tudom érteni, ha Gulyás vagy Németh ezekkel szóba sem áll. Sőt, valószínűleg Baranyi is teljesen megérti.

2022. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
[ma 12:46]: Mikor csinált ilyesmit a 444? (Én írtam [ma 12:51]-et, abban is erre utalok.)
2022. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Csókolom, én rákerestem a 444-en az általad vizionált grazozásra, de csak ilyeneket találok (spoiler: az első két cikk elítéli, a másik kettő meg konteónak nevezi)

[link]

[link]

[link]


Nem szép dolog hazudozni, ennyire nem lehet fontos a krumpli.

2022. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezö! Te tényleg ugy véled ha Baranyi (és nem Baranyai!) Krisztina felháborodik azon, ahogy vele viselkedtek akkor kutya kötelessége az összes általad felsoroltakat is kifogásolni? Esetleg azért is ö felel innen kezdve ha Pistikét pofonveri az apukája? Komolyan ezt várod el töle????? Megmagyaráznád ezt az elvárásodat?
2022. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

baranyi ( = baksa = kebiche ) férje kő fideszes.

állítólag a muksó a diákhitel központ felügyelő bizottságának prominens tagja.

no, ennyire nem kefél baranyi fideszessel.

a járvány alatt is elhúztak hajókázni a Földközi tengerre, persze lebuktak.


LIBARANYI ÖNTÖRVÉNYŰ ÓCSKA PROLI !!!

2023. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!