Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hadköteles Fideszesek! Ti...

Hadköteles Fideszesek! Ti mennétek akár háborúzni is személyesen Ukrajna és Európa ellen az oroszokkal szövetségben?

Figyelt kérdés

Az EU nagyon szimpatizál Ukrajnával, már a pénzeket is ami nekünk járna Ukrajnának küldik inkább, nem Orbánnak. Ukrajna viszont háborúban áll az orosz testvéreinkkel. Velünk meg már nagyon nem jön ki Európa és az EU, ráadásul az ukránok is utálnak minket, mi vagyunk a harmadik legellenségesebb ország számukra a világon. (Oroszország és Fehéroroszország után)

Szóval pénzeket már nem kapunk az EU-tól és az orosz testvéreinkkel, akiktől az olcsó gázt benzint kapjuk az EU ellenségeskedik és szankcionál, ami miatt a gazdaságunk összeomlik. Te személy szerint (és személyesen) is kiállnál az igazunkért és háborúba is állnál Ukrajna és az EU ellen az oroszok oldalán, vagy csak csendben fotelből állsz ki az igazadért?



2022. nov. 14. 15:57
A kérdező szavazást indított:
Igen, én akár mennék is háborúzni.
Háborúzni inkább nem mennék, fotelhuszár vagyok én.
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Orbán békepárti, ellentétben az ellenzékkel. Úgyhogy ez a kérdés nagyon mellément. Amúgy pont nem a hozzád hasonló libernyákok híresek arról, hogy bármikor bármiért az életüket vagy úgy bármit hajlandóak lennének feláldozni. Úgyhogy a fotelba te ülj vissza szépen és kussolj.
2022. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

#1

Szóval nemrég az ellenzék szigorított, hogy mi történjen azokkal akik nem akarnak bevonulni? Érdekes, én azt hittem hogy fidesz-kormány van jelenleg.

2022. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
#2 igen, fura dolgok ezek! Az ellenzéknek sikerült az árakat is megemelnie, inflációt csinálnia, rezsicsökkentést csökkenteni. Ezek szerint mégis csak a Baloldal©®™ nyert, mert minden megvalósult abból amivel a fidesz riogatott, hogy az lesz hogy ha nem őket választják meg 🤔
2022. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha Orbán békepárti, akkor miért mondogatja, hogy mi katonanemzet vagyunk és miért módosította a törvényt úgy, hogy 5-10 év börtönt kapjon aki szabotálná a besorozást? Illetve miért módosította a törvényt, hogy még azelőtt be lehessen sorozni a hadkötelezetteket mielőtt hivatalosan is átmenne a törvényhozáson a hivatalos hadi állapot?
2022. nov. 14. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
#4 mert Orbán pont úgy békepárti mint ahogy ahogy antikommunista (ő maga is az, és a pártja tele komcsikkal, 23x szavazta le az ügynökakták nyilvánosságát, putyin KGB ügynök csicskája)...
2022. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk mi közünk van hozzájuk. Oldják meg egymás között a problémáikat.

Csak két idióta szláv nemzet háborúzik.

2022. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Elég hülye válaszlehetőséget adtál meg kérdező.
2022. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Max. akkor, ha évi 18 milliárd eurót kap érte az országom.
2022. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem mennék mivel az egész háborúzás egy nagy hülyeség. Valaki nagy ember úgy dönt hogy megtámad egy országot és több millió ember szív miatta
2022. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!