Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért baj hogy...

Szerintetek miért baj hogy Majka beszélt Szijjártó Péterrel ?

Figyelt kérdés

Ha egy kompetens emberrel leülünk beszélgetni, hogy milyen megoldást tudna javasolni arra, hogy ne veszítsék el azok az emberek a munkájukat, akik a közvetlen munkatársaim, akkor az mindjárt a cinkosunká válik vagy barátommá lép elő? Hat na 😃

Szerintem semmi rosszat nem akart csak Petinek nyilván nagyobb befolyása van ilyen téren ezért beszélt vele Majka üzleti dolog ezért még nem kéne rá haragudni szerintem ahogy egyesek teszik


2022. nov. 22. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Semmi baj, tudja mindenki, hogy Majka fideszes.Annyi a baj, hogy Majka az ellenkezőjét játssza el, meg politikai függetlenséget színlel.Akkor már többet ér Tóth Gabi(akit amúgy megvetek, mert szerintem eg, gusztustalan ember), mert ő nyilvánosan felvállalja kinek a kenyerét eszegeti.
2022. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem
2022. nov. 22. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
majka egy kur*a!
2022. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is gondoltam volna, hogy a "borsodi betyár" ekkora tényező lenne bármiben is...
2022. nov. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az az én bajom, hogy amikor egy magyar ujságíró kritikus kérdéseket tesz fel a fidesznek, akkor menekülnek előle és/vagy hazudnak neki. Bezzeg ha egy igazi tróger celeb bratyizik Kakaduval, az már oké, az mehet felőlük.
2022. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:
100%
Szerintem a Kakadunak nagyon égő lehet , hogy szóba állt a pöccsel...
2022. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!