Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypártiak! Mennyire...

Kormánypártiak! Mennyire tartjátok objektívnek és hitelesnek az Origót?

Figyelt kérdés
Akinek kicsi a farka, az válaszolhat úgy is, hogy szerepelnek benne az Index, 444, ballib média, és további hasonló, a kérdéshez nem kapcsolódó szavak.
2022. nov. 23. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én kormánypártiként nem olvasom, inkább a pártatlan médiát részesítem előnyben.
2022. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Amit ír, az igaz, tehát hiteles. Objektívnak egyik népszerű média sem objektív Magyarországon.
2022. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Portfoliot nézem.
2022. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
2es a vesztett sajtóperek száma, nem ezt mutatja, már, ha a sajtópert referenciának tekintjük
2022. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
4: Ez semmit nem mutat, csak azt, hogy az ellenzéki politikusok jobban szeretnek pereskedni. Egyébként abból, hogy valaki elveszt egy sajtópert, még az sem következik, hogy nem igaz, amit írt.
2022. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vagyis akkor miért szokott egy újság helyreigazitást tenni?

Ami azzal kezdődik, hogy valótlanúl állitottuk, hogy...

2022. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
6: Mert ez a sztenderd szöveg, amit kiró a bíróság. Csak épp attól, hogy valami igaz, nem biztos, hogy a bíróságon is bizonyítható.
2022. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én eskü, láttam lila tehenet, innentől az összes tehén lilának tekintendő...


ennek az állitásnak, mennyi a valóságtartalma?

2022. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok kormánypárti, de szerintem 100%-ban objektív és hiteles. Ezért fájt Fekete-Győrnek amit leírtak.
2022. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ehem! Van egy ellenzéki tüntetés. Megjelenik egy fotó, azzal, hogy kínosan érdektelenségbe fulladt…

És nem zavarja őket, hogy az órákkal korábbi felvétel.


Nem tartom sokra MZP-t, de mikor mondott ő olyant, hogy katonákat akar küldeni a háborúba? Mikor? Soha. Ő azt mondta, hogy ha a NATO belesodródik, akkor nekünk sincs más választásunk…


A Kik fizetik a háborút? A gombák?

Ebben nem volt igaza? Egy populista süket duma, hogy nem az emberekkel kell megfizettetni. És akkor most miért is szökött az egekig mindennek az ár? Miért kellett limitálni a rezsicsökkentést?


A folyamatos hazudozás a migráncsokról objektív, mi? akkora „alagutat” mutogatnak, amin nem férne át egy kövérebb patkány sem, de hát ezek a gaz migrácsok százasával.


na persze…

2022. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!