Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy már majdnem biztosa...

Most, hogy már majdnem biztosan elbuktuk az EU-s pénzeket mire számítotok? 1000 Ft-os euró, államcsőd, hiperinfláció? A devizatartalékunk is alacsony, és nem lesz utánpótlás, sok jó ebből nem sülhet ki.

Figyelt kérdés

2022. nov. 23. 20:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Nagy recesszió lesz minden téren, de a magyarokat nem tudom sajnálni, miért szavazták meg ezt a kormányt?

Én már Nyugaton élek, szóval leszarom mi megy otthon, csak nem értem a sok birkát.

2022. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én nem szavaztam meg, és nagyon elegem van a helyzetből. Most még azon gondolkozok, hogy lehet ez az utolsó esély kimenekíteni a pénzemet.
2022. nov. 23. 20:05
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

"Fussatok bolondok!"

Jó tanács németből.

2022. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

És hogy tudod kimenekíteni a pénzed? Mindenhol külföldi lakcímet várnak el ahhoz, hogy bankszámlát nyiss, legtöbb helyen még ottani bejelentett munkahelyet is.

Esetleg külföldi ingatlanba menekítheted, csak az anyagilag húzós.

2022. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, ezt nem tudom, de így lehet, hogy pár hónap múlva mindent elveszítek. Esetleg átváltani aranyba.
2022. nov. 23. 20:21
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell többesszámban fogalmazni. A Kormány bukta el. És ennek a levét az a szavazó is issza, aki nem az aktuális kormánypártra (és "szakembereire") szavazott.
2022. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az arany az jó, vett is a jegybank egy nagy adagot amikor jó drága volt. Most épp olcsóbb. Ha nem jön EU forrás és ehhez is hozzá kell nyúlni akkor a piacra öntött arany kicsit lejjebb nyomja az árakat, mindjárt bukszu nlhány százalékot... :D
2022. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél rajta magyar államkötvényt.😂 Viccet félretéve, én inkább devizába tenném.
2022. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

"Viccet félretéve, én inkább devizába tenném."

A devizát is ugyanúgy elvehetik, ha magyarországi bankban tartod... sőt arra nagyobb esélyt adok, hogy hamarabb nyúlják le mint a forintot.

2022. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Undorító patkány kormányt szavaztatok meg, tessék itt az eredménye.
2022. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!