Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szégyen ránk nézve, hogy...

Nem szégyen ránk nézve, hogy Ausztriában mintegy 2230x (azaz kétezer-kétszázharmincszor) annyi ukrán adta be a menedék kérelmét mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

Pedig hát mi vagyunk a határországuk Ukrajnának, nem Ausztria. Gyakorlatilag ha megnézzük Ausztriában illegálisan kértek menedéket, mert nem azaz első békés ország. Nem hivatkozhatnak még az ENSZ jogaikra sem, hogy háború esetén az első szomszédos békés ország köteles nekik menekültstátuszt adni.

Ennek ellenére, mégis kimondhatjuk ilyen számok mellett, hogy a KUTYA SE akart hozzánk jönni! A lőtéri rühes kutya sem.

Ez azt mutatja, hogy ennyire visszataszító ország vagyunk, ami az életszínvonalat illeti? Az ukrán vendégmunkások is úgy eltűntek mint a higanyszál amikor eltörik egy lázmérő, amikor Nyugat (szolidaritásból) zöld utat adott az ukrán munkaerőnek. Így nem kellett azaz 1 év EU-s munkaviszony sem, ami miatt a háború előtt ugródeszkának használtak minket.

Ki lehet mondani, hogy hírhedted szar itt az életszínvonal?



2022. nov. 24. 20:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, nem tudom mi lehet a kérdező fejében, mert már megint szült egy agyament eszmefutattást egy másik kérdése alatt, de nagyon úgy néz ki hogy elhiszi, hogy már Ukrajna is egy tejjel-mézzel folyó Kánaán.

Hát, hogy ha a való életben is ilyen síkhülye, nem tudom, hogyan végezte el egyáltalán a 8 általánost?

2022. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
16%
Ha ukrán lennék, én se akarnék idejönni. Bár az is igaz, hogy magyar vagyok és legszívesebben így is elmennék innen.
2022. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellenek ide menekültek,màr ígyis van elèg kisebbségi akiket el kell tartanunk.
2022. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!