Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Bayer Show című műsorban...

A Bayer Show című műsorban miért csak idős nyugdíjas emberek vállalják a közönség szereplést?

Figyelt kérdés

Látszólag nem sok fogalmuk van bármiről is, bármit mond Bayer csak tapsolnak az elhangzottakon és látszólag sokszor nem is értik teljesen a mondandóját sem.


A fiatalabb generációból vajon nem vállalják, hogy szerepeljenek ebben a műsorban? Ha nem, akkor miért nem? Szerintem nagyon ciki, ha egy műsorban csak idős nyugdíjas emberek láthatóak a közönség soraiban. Eléggé presztízs romboló és még röhejes is.


A műsor szerkesztői, készítőinek vajon ez nem tűnik fel? Vagy az is lehet, hogy pont ez a célközönség elsősorban az idős 70+os nyugdíjas korosztály és pont helyénvaló, ha a közönségben is ők láthatók? Ez afféle tudatos koncepció lehet?



2022. nov. 26. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Szeretnék válaszolni, de nem tudok.

Még soha sem néztem/láttam Bayer show-t, és vélhetően nem is fogok. Nem az a kategória, amire érdemes időt pazarolni - ahogy hallom a kollégáktól.

2022. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem pont elég az amit báyer mondogat egyszer-egyszer aközmédiába már az is kiveri nálam a biztosítékot ezért én nemnézem ezt az idiótát, eltudom képzelni hogy mennyi baromságot hord ott össze.
2022. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Soha nem láttam, egy percet láttam tiktokon a schnitt máriából hogy nem ért valamit és azon nevetnek. én általánosságban azt gondolom, az időseknek már biztosan nincs vesztenivalójuk, lásd fidesz és dk szavazók. a középkorúak, fiatalok inkább félnek és nem mutatkoznak
2022. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A Youtube-on is fent van minden része.:)
2022. nov. 26. 17:18
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
A g.citérdekli🤣🤣🤣
2022. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igazán nem szeretném az értékes idődet számodra lényegesebb dolgokról elvonni, de csak az első 30 másodpercet tekintsd meg, aztán már törheted is a buksidat a következő idióta kérdésen.

[link]

2022. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

#6 miért? Mert két mammer elrángatta a kisunokát? 😂😂 éveken keresztül menő (heti/napi műsor, nem tudom), és néha 1-1 fiatalabb arc, a nyugger tömegben, nem hiszem hogy téged erősít.

Amúgy tudom, hogy korrelációból nem lehet ok-okozatra következtetni, de talán ebben az esetben mégis lehet. Mert a fiatalabb generációknak nem elég a mocskos, tróger stílus, 0 érvekkel, csak arrogáns pöffeszkedéssel.

2022. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván ők érnek rá, mert nyugdíjasok.
2022. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"Mert a fiatalabb generációknak nem elég a mocskos, tróger stílus, 0 érvekkel, csak arrogáns pöffeszkedéssel."

Szegény Blanka meg Lili ezt nem tudta.

2022. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
#9 két kiskorú gimnazista együtt nem tudott olyan ordenáré stílust levágni, mint Zsótika a kis székében a nyuggerek előtt. Btw amilyen stílust néhány itteni hozzászóló megüt a folytonos b*zizással, libernyákozással, libbantozással, stb szintén felülmúlja a kiscsajokat.
2022. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!