Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinálsz ha véget ér a...

Mit csinálsz ha véget ér a fidess rémuralmista terror rezsim, és beköszönt a köztársaság kora?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 07:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Én régóta szeretném már magam kezeltetni és megnézetni, mert rühellem ezt a rendszert és szeretném megtudni, mi bajom, de az összes dokihoz, már fél évnél további várólisták vannak, már, ha van orvos...


hát igy nem tudtam meg soha, hogy milyen gyógyszert is kellene szedjek...

2022. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha régóta szeretnéd, már sorra kerültél volna. Ezek szerint csak most kezded érteni, hogy valami nem stimmel.
2022. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

12 utoljára megszűnt a doki praxisa, ahol várólistán voltam...


előtte, meg simán csak nem volt orvos, mikor időpontra odamentem. Közölték, hogy beteg, menjek vissza máskor.

2022. nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%

Érdekes, nekem bármikor szükségem van ismeretség és protekció nélkül is sorra kerülök pár napon belül.


Javaslom, menj vissza máskor. Ha súlyos, hívj mentőt.

2022. nov. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Emigrálok.
2022. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én el sem tudom képzelni. Egy Nemzethy Elgyüttműködés Rendszere nélküli világban nem érdemes élni.
2022. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Senior Séf ***** válasza:
Húzok még egyet a nadrágszíjon. Akárki veszi ugyanis át a kormányzást, baromi nehéz helyzetben lesz. A kassza üres, de annyi kínai hitel van felhalmozva, hogy az unokáink is azt fogják nyögni. Emellett minden apparátus Orbán, vagy valamelyik nacsalnyikja kezében van.
2022. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!