Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A keresztény-konzervatív...

A keresztény-konzervatív oroszpártiakat nem zavarja, hogy a muzulmán csecsenek keresztényeket ölnek Ukrajnában?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 02:29
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Azok rossz keresztények mert putyin ellen cselekszenek.


Amúgy meg a kínaiak keresztényüldözése sem zavarja o1g-t.

2022. nov. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Engem nem. Sőt, kifejezetten örülök neki.
2022. nov. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Az oroszpártiak annyira keresztények mint én bantunéger.
2022. nov. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Ilyet én is tudok: az LMBTQP-párti liberálisokat nem zavarja, hogy az imádott migránsaik búzikat ölnek otthon és Európában egyaránt?
2022. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#5: Én még nem hallottam olyan liberálisról, aki imádná a migránsokat, pláne nem a szélsőségeseket.
2022. nov. 29. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

"Ilyet én is tudok: az LMBTQP-párti liberálisokat nem zavarja, hogy az imádott migránsaik búzikat ölnek otthon és Európában egyaránt?"


Ez nagyon nem állja: az illegális bevándorlókat semelyik liberális nem szereti, csak a magyar kormány előszeretettel mossa össze a menekültet az illegális bevándorlóval. A gyilkosokat meg kiváltképp utálom, ha migráns, ha nem, ha melegaktivista, ha őskeresztény nagycsaládos, tök mindegy. A liberalizmus lényege annyi, hogy a gyilkos migráns és a gyilkos nacionalista között nekem nincs különbség, egy nacionalista, vagy egy muszlim fanatikus szerint viszont van.


Az oroszpártiság számon kérése szerintem százszor jogosabb kérdés, mert a magyar kormány és sok követője egyfelől előadja, hogy félteni kell Európát a muszlimoktól, eközben meg támogat egy országot, amelynek soraiban éppen muszlim katonák háborúznak egy európai ország ellen.

2022. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!