Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oroszbarát fideszesek, hogy...

Oroszbarát fideszesek, hogy sikerül feldolgozni a történteket?

Figyelt kérdés

Novák Katalin elment Zelenszkijhez Kijevbe és kijelentette: "Putyin felelőssége a háborúért kristálytiszta, Ukrajna számíthat Magyarországra."


Ezzel párhuzamosan Orbán Viktor a Kereszténydemokrata Internacionálén ezt mondta, ezúttal a saját szájával:


"A LEGFONTOSABB AZ, HOGY OROSZORSZÁG NE JELENTSEN VESZÉLYT EURÓPA BIZTONSÁGÁRA, ÉS EHHEZ SZÜKSÉG VAN EGY SZUVERÉN UKRAJNÁRA."


Ami még durvább: Orbán Viktor úgy emlékezett (abszolút tévesen, de ezt mondta), hogy ő az ELSŐK KÖZÖTT JELENTETTE KI, HOGY OROSZORSZÁG AGRESSZOR!



Engem az érdekelne, hogy sikerül megbirkóznotok ezekkel az állításokkal, hogy dolgozzátok fel a legújabb pálfordulást?



2022. nov. 30. 16:10
A kérdező szavazást indított:
Könnyen, megszoktam már. Bármilyen irányváltáshoz gond nélkül igazodom.
Mindig is Ukrajna oldalán álltunk, Oroszország az agresszor, Putyin felelőssége kristálytiszta, soha nem is voltunk orosz szimpatizánsok!
Nehéz feldolgozni, de egyedül szeretnék megbirkózni vele.
Pszichológus segítségével.
Sajnos a pohár után nyúltam.
Nem veszem túl komolyan, holnapra úgyis az ellenkezője lesz megint az irányvonal.
"Lehet, hogy az olaj keletről jön, de a szabadság mindig Nyugatról jön!"
Nem tudom / Nem érdekel / Nem értem / Más, megpróbálom leírni kommentben
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
A Fideszesek agya ki van cserélve egy Kossuthra behangolt rádióra, nincs mit feldolgozni.
2022. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
A pszichológusommal iszunk.
2022. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
A hivatalos àllàspontja mindig is ez volt a kormànynak.
2022. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as, akkor jelöld be a második pontot, kérlek: "Mindig is Ukrajna oldalán álltunk, Oroszország az agresszor, Putyin felelőssége kristálytiszta, soha nem is voltunk orosz szimpatizánsok!"
2022. nov. 30. 16:18
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező ez csak neked okoz lelki sérülést. A legtöbb ember leszarja. Vigyázz az egészségedre nehogy agyvérzést kapj a nagy orosz gyűlölettől.
2022. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 "Óceánia KeletÁzsia ellen visel háborút, Óceánia mindig is KeletÁzsia ellen viselt háborút"

A Fideszesek mindig meg tudnak lépni, hogy a legváratlanabb pillatanokban juttatják eszembe Orwellt

2022. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem pártoltam volna át a Fidesztől a Mi Hazánkhoz évekkel ezelőtt, akkor most megtenném.
2022. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Már mitől lenne téves az, amit Orbán Viktor mondott?
2022. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Orbán csak szuverén ukrajnáról beszélt arról nem hogy annak hol legyenek a határai.
2022. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
9-esnek végülis igaza van🤔
2022. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!