Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért nem érdekli az embereket...

Azért nem érdekli az embereket a tanártüntetés mert diákkorukban rossz vagy gonosz tanáraik voltak?

Figyelt kérdés
Eszméletlen a közömbösség a tanártüntetések miatt, pedig fél éve folyamatosan tüntetnek. Minden tüntetésen csak pár diák meg tanár van. Nemhogy hidakat nem tudnak elfoglalni mint a katás tüntetéseken, hanem egy fél utcát sem töltenek ki.
2022. dec. 1. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

Most mi a baj?

Tüntessenek engem nem zavar.

2022. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem simán csak belefáradtak az emberek és sodródnak az árral.
2022. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%

Igen. Több jobbos mondta hogy vele mennyire, de mennyire rosszul bántak. 2008 ált. alsóban nekem is volt egy kiemelkedően nemzethy agyagedényes tanárom, de a 90% elégedett voltam.


#Tanár Nélkül Nincs Jövő

2022. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
mivel ez egy balos tüntetés így leszarom NOÁRT
2022. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Megbuktatták őket, mert már akkor is lusta, munkakerülő, dilettáns bagázs voltak, és most ezért akarnak bosszút állni.
2022. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem állok be Gyurcsány mögé.
2022. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Megbuktatták őket, mert már akkor is lusta, munkakerülő, dilettáns bagázs voltak, és most ezért akarnak bosszút állni."


Ne beszélj a mások nevében ha megkérhetlek. Ha te vagy a kérdés célcsoportja, akkor válaszolj így, de mások nevében ne nyilatkozz, mert ostobaság.


Kérdező, nekem sok szar tanárom volt, az egész tanári pályával kapcsolatban negatív érzésem van. Vannak jó tanárok is de annyi szar tanárral volt dolgom, hogy belőlük indulok ki, ilyen vagyok, ez a természetem. Nem támogatom a béremelésüket a negatív élményeim miatt. A jövőmet jó esetben nem Magyarországon fogom leélni, tehát nem az én problémám ha még ennél is súlyosabb lesz a helyzet.


Ha nem is tetszik sokaknak majd amit írtam, mégiscsak leírtam ezt a kis történetet, ha már én vagyok a célcsoportja a kérdésnek.

2022. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért nem érdekli az embereket, mert a tanárok nem pénzt csinálnak. Anyagi haszon, anyagi kár nem származik, ezért az emberek közömbösek. Mert az emberek túlnyomó többségét csak a pénz érdekli.

Ez egy ilyen világ.

És nekem jó tanáraim voltak, vagy átlagosak. Rossz tanárom nem volt.

De az még a régi világ volt, amikor nem csak a pénz volt fontos.

2022. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anettbp ***** válasza:
#8 Azért nem érdekli őket, mert nem látnak tovább az orruknál és azt hiszik, hogy a tanárok nem termelnek értéket. Ezzel szemben minőségi oktatás nélkül nincs jól működő, innovatív, modern gazdaság sem. Ezért kellene most baromi sokat befektetni az oktatásba.
2022. dec. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én tudom, 9. Nem egyetértettem, csak magyarázatot adtam.

A társadalom hibája, hogy ezt csak kevesen ismerik fel, és még kevesebben cselekszenek.

2022. dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!