Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok...

Fideszesek, mit szóltok Tiborcz István rohamos gazdagodásához?

Figyelt kérdés
Már több mint 100 milliárdja van.

2022. dec. 1. 21:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én utána csinálnám, de nekem nem volna gusztusom Ráhelhez. Olyan lófejű debil arca van hogy kalapáccsal verném inkább szét
2022. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szükség van nemzeti vállalkozó rétegre, és szerencsére ez egyre erősebb. Csináld utána, ha irigykedsz. Nem is olyan régen szinte az összes nagyobb magyar nagyvállalkozó vörös báró volt, örülök, hogy ez már nem így van."


Tehát most fideszes oligarchák vannak, akik túlárazott közbeszerzéseken gyarapodnak, amiket direkt nekik adják, nem annak aki érdemelné. De jó dolog ez.

2022. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mészáros úr is nagyon szépen gyarapodik....korábban probléma volt, hogy mivel nem túl okos, nem emlékezett rá melyik cég az övé, sokszor rossz helyre ment dolgozni....de mivel mostmár mindennek az 50%-a az övé, ez megoldódott."


Akkor nem lenne jobb neki, ha 100% tartozna hozzá? Akkor nem tévedhetne semmit se ha ezt kérdezik meg tőle.

2022. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Csináld utána, ha irigykedsz."


Heteró nő vagyok, úgyhogy ha nem baj, a Ráhellel nem vállalnánk be egymást. (Gáspár amúgy bejönne, csak neki meg lehet, hogy én nem...)

2022. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NTBS ***** válasza:
26%
Nem foglalkozom más anyagi helyzetével, mert nekem attól nem lesz 5 forinttal sem többem.
2022. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!