Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg nem értem ezt a...

Tényleg nem értem ezt a nemzeti konzultációt. Ez nem egy befolyásolásmentes közvéleménykutatás kéne legyen? Miért reklámozza a kormány azzal, hogy közben azt is elmondja mit írjál?

Figyelt kérdés
Azt én értem, hogy propaganda, de pont nekik is jó lenne látniuk, hogy mi a közvélemény, és nem befolyásolni, nem? Mindneki mindig azt mondja, hogy a Fidesz mindent jól felmér, de én sose látom ezeket a jó felméréseket, ezek hol készülnek és mikor?

2022. dec. 3. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem kíváncsiak a véleményedre, ez nem demokrácia
2022. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja, és nem hiszem, hogy az EU-ban bárki is komolyan venné az eredményét, arra se jó, hiszen elég egy plakát és egy Facebookos reklámot megnézniük, vagy csak simán egy képernyőkép róla és máris látják, hogy az egész csak propaganda és befolyásolás, és nem arra szolgál, hogy valódi közvéleményt kutasson, minden szakmai standard-tól mentes.
2022. dec. 3. 10:58
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Magyarázd ezt el egy fidesz mániásnak:) Úgy sem érti meg :D
2022. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Nekem elmagyarázhatná valaki, hogy miért jó nekünk, ha lenullázzuk az orosz energiahordozókat?
2022. dec. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Őket nem érdekli a közvélemény, csak az hogy rájuk szavazzanak.
2022. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Azért jó, hogy lenullázzuk az orosz energiahordozókat, mert...khömm...hát...mert az...hogy is mondjam...Európai. Igen ezért jó, nekünk, mert ettől leszünk európaiak.
2022. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Tudod ez olyan demokratikusnak állcázott kutyakomédia mint azt mondani a fideszes polt petire, fideszes novák stb pártcsicskákra azt mondani "független".


Szerencsére az eu megunta bár ha 10 évvel korábban cselekszik jobb lett volna a magyaroknak.

2022. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

#4 egyszerű: tönkretesszük a szovjetúniót, nem tud putyin játszani az energiaárakkal ahogy 2021 óta nagyon teszi

+ráadás függetlenedés, több lábon állás kényszere, emellé zöldülés.

2022. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
#4 Veszélyes csak az oroszoktól függeni.
2022. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5%

8


Hát ez nem válasz a kérdésemre. Szovjetunió már nincs. Alternativa sincs. Az LNG meg perpill négyszer drágább. Eddig nincs egy épkézláb érv arra, hogy miért jó nekünk magyaroknak, ha nem jön orosz gáz és kőolaj.

2022. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!