Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek boldogan fizetik...

A fideszesek boldogan fizetik az adójukból az Orbán család hatvanpusztai palotáját és a fideszes oligarchák és strómannok offshore számláit?

Figyelt kérdés
Esetleg még imát is mondanak, amikor gazdájuk megnyugtatja őket, hogy Sorosprüsszelmigráns bérenc elembétékúk nem változtatták az óvodásaikat kétszer is ellenkező neművé a nap végén?
2022. dec. 5. 09:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, mit vártál tőlük? Boldogan fizetik hisz addig sem Gyúcsány.
2022. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még csalok is, csak hogy több adót fizethessek.
2022. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

Én csak az ellenzéki pártok semmittevéséért adott pártfinanszírozást, a 6 budapesti alpolgármestert, a DK bizottságokba beültetett pártkatonáit fizetem boldogan.


Remélem még a szemlőhegyi italkészlet pótlására is jut belőle.

2022. dec. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért a baloldaliak boldogan fizették a multik zsebeit, hogy aztán a ki nem fizetett magyar alvállalkozók felkössék maguk a hídra?
2022. dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

3as, kérlek, legalább egyszer ülj be az autóba, vagy a buszra és nézd meg közelről Felcsútat, majd Alcsútdobozt, a golfclubbot és ott lesz rögtön mellette Hatvanpuszta, majd amikor végigmész az oda vezető úton, gondolj rá, hogy ez egyedül egy darab Ferrari miatt lett felújjitva, mert a korábbi úton nem tudott az autó végigmenni. Hidd el nekem, hogy garantáltan más szinben fogod látni az ellenzéket ezután.


De ajánlom mindenkinek, aki teheti, majd, ha egyszer lesz benzin, hogy nézze meg ezt a térséget, kisvasutastúl, gánti bányástúl, a bicskei vasútállomás fejlesztésén át, Hatvanpusztásig!

2022. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
3as, én felajánlom, hogy cseréljünk! Egyszer gyere le, akár Bicskére, körbe vezetlek itt a környéken és utána nézzük meg közösen Pestet, mit szólsz?
2022. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

A fideszes képviselő gy jelentős része semmilyen adót nem fizet. Ők határontúli magyar szavazók, nincstelen, munkanélküli Róma szavazók, közmunkások és nyugdíjasok.

A fideszes szavazóktól az adó kb 5-10 -% -a jön.

2022. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

Nem az adómból lett finanszírozva, hanem egy privát vállalkozás hasznából. Nagy különbség.


Ezekről az állítólagos offshore számlákról van valami konkrét adatod? Merthogy ugye épp a Fidesz vetett véget az offshore biznisznek.

2022. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
7. Nincs kizárva. Amióta a mindenhez is értő baloldal vezeti pestet, aki teheti elköltözik valami élhető helyre. Talán éppen Bicske ilyen.
2022. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Vagyis az ország miniszterelnöke egy privát vállalkozás profitját használva épit magának saját birtokot? Ezt nem korrupciónak hivják?
2022. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!