Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor értik meg akik elhiszik...

Mikor értik meg akik elhiszik hogy az Őszödi beszéd valójában nem igazság beszéd volt?

Figyelt kérdés
Felbukkannak időről időre az oldalon olyanok akik azt volt kormánypropagandát tolják, hogy az Őszödi beszéd igazság beszéd volt. Valójában az igazság az hogy tényleg Gyurcsány szivárogtatta ki az Őszödi beszédet, és tényleg úgy gondolta hogy ezzel átkapcsol valamit az emberek agyában. Csak hát nem jól sült el a dolog. Mindenki tudja mi lett belőle. Valójában a népszerűségét szerette volna vele növelni, mert a választások előtt már tudni lehetett, hogy hatalmas gondok lesznek az országban. Nem, nem a gazdasági válságra gondolok, de az is már a kanyarban volt. Lényeg hogy látszott mindkét felén a kampanyban hogy igazán nem akar nyerni. A választási vitában amit Gyurcsány szetkamuzott OV nem véletlen mutatott annyira gyenge teljesítményt. Gyurcsány soha nem tudta mikor kell visszafogni magát és csendben maradni. Most sem tudja különben már rég eltűnt volna vagy a háttérben maradna. Ahol a helye lenne!

2022. dec. 6. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát, igazságbeszéd volt arról, hogy végig hazudtak. Nem tudom, ez így mennyire nagy vigasz.
2022. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Urban legend, hogy Orbán nem akart nyerni. Nézd meg, újságírók összeszámolták, kb. kétszer annyiba kerülő ígéreteik voltak, mint az MSZP-nek.


Az őszödi beszéd pedig frakció előtt volt, szóval MSZP-ből szivárogtatták ki valakik, a párton belüli ellenlábosai.

2022. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, és már akkor is úgy gondoltam, hogy benne van a pakliban, hogy maga Gyurcsány szivárogtatta ki.
2022. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Lehet. Ugyanakkor 2006. április 20-án, az országgyűlési választások második fordulója előtt ezt mondta: "Ha nem lesz kormányváltás, olyan megszorító csomagot kapnak a nyakukba, amihez képest Bokros Lajos hátizsákja kutyafüle." Nem tudom mi lett volna ha ő nyer, de szerintem igazából nem is akart.
2022. dec. 6. 16:25
 5/5 everlight ***** válasza:
.Orbán még jobban átverte az embereket.A Gyurcsány kormány legfelháborítóbb intézkedései semmik voltak a mostaniakhoz képest.
2022. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!