Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na ki lepődött meg ma reggel...

Na ki lepődött meg ma reggel a kutaknál?

Figyelt kérdés
Velem együtt? Az esti meccs után aludtam, nem híreket olvastam. Viszont reggel csuklottam egyet, mikor betöltöttem 20 litert a kocsimba, hogy mennyi az annyi. Szépen forgalmival a kezembe megyek, mosolyog a pénztáros, hogy arra már nincs szükség. Mondta, hogy nem sokkal előttem volt egy nő, aki nem tudta kifizetni, várni kellett amíg a férje beér a pénzzel :D

2022. dec. 7. 07:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
D nem tankoltam, egy ideje tömegközlekedéssel járok.
2022. dec. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lesznek sztorik ebből, pl. hogy valaki kiveri a balhét.


Pl. mi van, ha nem tud fizetni, és nincs a közelében, aki segítsen? Le tudják szívni a benzint a kutasok a kocsiból, hogy távozhasson?

2022. dec. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ez az agyatlan gyagyaság.


Én hónapok óta piaci áron tankoltam a 95-öt, céges kocsi, de állandóan alattad lehet, önköltségben.


Nekem ez a helyzet relatíve pozitív irányú: most az eddigi 95-ös piaci árán jobb benzint tankolhatok, a 100-ast!

2022. dec. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
75%

"Nő nem tudta kifizetni"


Igen, de a cigi, a teszkózás megvan. Tele a teszkó parkolója a sok idiótával.

2022. dec. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi boldog ember, végre eltörölték az ársapkát. És még mondja valaki, hogy nem hisz a Mikulásban:)
2022. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 hypno ***** válasza:
100%

Mondjuk az a sunyiság az egészben, hogy este fél 11-kor bejelentették, hogy 23:00-tól nincs ársapka, de már a közlöny is kijött addigra.


Pedig még egy nappal korábban is tagadásban voltak és január elsejét emlegették.

Ez a kormány úgy hazudk mint az oroszok. Tudnak ezek egyáltalán igazat mondani?

2022. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%

5


Igen és örülök, hogy eltörölték az ársapkát. Ugyanis szétcseszte a többi termék árát.

2022. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

6


Tudod, a Cigánykirály és fapofájú cinkosai. Hiába tettek most egy jó lépést, borítékolni kell minden gazságukat!

2022. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érdekes, hogy amióta rendeleti kormányzás van, minden éjszaka történik.
2022. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
7# Akkor most reménykedhetünk, hogy olcsóbb lesz minden?
2022. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!