Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meghalt a gyurcsányi rendőrter...

Meghalt a gyurcsányi rendőrterror kilőtt szemű áldozata, Nagy László. Milyen emlékek maradnak meg benned róla?

Figyelt kérdés
"Elhalálozott Nagy László, a 2006-os, gyurcsányi rendőrterror kilőtt szemű áldozata, akiről korábban dokumentumfilm készült. Gyurcsány Ferenc bukott miniszterelnök 2021-ben, nyilvánosan megalázta és kigúnyolta egykori áldozatát. [link]
2022. dec. 7. 08:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Isten nyugosztalja, de "rendőrterrror"? Ugyan már, állítsuk talpára a világot! Volt ott egy rakás huligán, akik több tízmilliós kárt okoztak vélt vagy valós sérelmekért, szétverték a belvárost, kockakövekkel dobálták a rendőröket, aztán meg meglepődtek, hogy agresszióra agresszió volt a válasz. Amúgy meg nagyon nem beszél senki a 135 sérült rendőrről. Ők nyilván szimuláltak vagy egymást verték meg.
2022. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
Sose fogom megérteni, hogy egy (erőszakos) tüntetésben megsérült személyhez mi köze az éppen aktuális miniszterelnöknek.
2022. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%

Na de ez a "szemkilövető" mítosz is érdekes.

Nem szemeket lövet ki, hanem az ilyen balhés sérülések között benne van a pakliban, hogy szem is kirepülhet.


Egyik ismerősömnek a hamis kakas csípte ki a szemét. Most... a kakasok szemkicsípők? Nem! Az ismerősöm volt rossz helyen rossz időben.

2022. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
#4 Jaj, ez a kakasos szörnyű!! :(
2022. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%
Azt meg helyeseltétek, mikor George Floyd nyakán haláláig térdelt a rendőr..
2022. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem direkt lőtték ki a szemét. Lehet vitatkozni azon, hogy lehet-e használni gumilövedéket mint tömegoszlató fegyvert, de kb. minden országban legális, és nyilván amikor használják, akkor nem fejre céloznak vele (nem is lehet), hanem testre, ez esetben csak belelőttek vele a tömegbe, szerencsétlen pasi meg rosszkor volt rossz helyen. KATA-s tüntetésen egy jobboldalit sem zavart, amikor sokkolóztak valakit, mert le mert ülni a hídra.
2022. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
Semmilyen. Nem is hallottam róla.
2022. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
71%
Én úgy tudtam, hogy már régen meghalt.
2022. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%

Én nem menten anno 2006-ban lézengeni és voálá, megvan mindkét szemem..


Ő ment, így járt!..

2022. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
4%

10


Tőlünk a főiskolától sokan mentek (RK egyházi). Én nem mentem és én voltam a gyáva nyúl, meg a satöbbi. Feszült hangulatú volt az az ősz.

2022. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!