Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megcsinálják a finomítót...

Ha megcsinálják a finomítót és tényleg lesz benzin, akkor visszavezetik az ársapkát?

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
dehogy vezetik, akkor még többet adna el hernádipapa külföldre, nekünk meg nem maradna.... Ennyit a magyar érdekekről, egy áruló az az ember... Pont erre várt, sztem örömtáncot járt miután ezt be kellett jelenteni...
2022. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem vezetik vissza. Egyrészt most nem lesz választás - csak jövő ősszel egy önkormányzati - másrészt a kutas haverok őrjöngtek, és a tőkés nagykutyák is ajvékoltak miatta.
2022. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem vezetik vissza, és a többit is ki fogják vezetni, erre számíts.
2022. dec. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Itt még várhatóak gondok ársapka nélkül is...


[link]


Szóval majd a magasabb árral kell eldönteni, ki kap a szűkös üzemanyagból, ez nem épp az ársapkának kedvező időszak.

2022. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem fogják, az átlagember le van sz.rva, oldja meg ahogy tudja.
2022. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Még a hálósapkát is.
2022. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is ebben reménykedek, hiszen a drágább benzin növeli az inflációt. Mindenki jobb lenne olcsóbban venni
2022. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Ne reménykedj ebben kérdező. Összességében többet ártott mint használt az árstop, az inflációt már nem nagyon emeli mivel a cégek már piaci áron tankoltak egy jó ideje. Árstop nem lesz a jövőben, ha drága a benzin tedd le az autót.
2022. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyhamar nem.
2022. dec. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem hamarosan a magánszemélyek számára meg fogják tiltani a tankolást. Februártól Szlovákia sem fog venni orosz kőolajat, szóval a MOL pozsonyi finomítójának lőttek. Onnantól egyedül a magyarok fognak venni orosz kőolajat, és az ukrán-magyar kapcsolatokat elnézve bármi történhet majd a Barátság kőolajvezetékkel. A tengeren keresztül szállítozz amerikai / arab kőolaj meh brutál drága az oroszhoz képest, az Adria felől a szállító vezeték kapacitása is kisebb, meg a MOL finomítói is az orosz olajat tudják feldolgozni. Szóval szerintem készüljetek, hogy tavasztól csak a mentők, tűzoltók buszok, stb fognak tankolni.
2022. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!