Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsányék felhasználják a...

Gyurcsányék felhasználják a fiatalokat. De mivel tudják így megzavarni őket?

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 7. 14:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tudom hogy nem te döntöd el, hogy miről kell írnod, de elárulok egy titkot. Azzal, hogy lassan 20 éve gyurcsányoztok annyit értetek el, hogy Gyurcsány szignifikáns politikai szereplő maradt az emberek fejében, Orbán vetélytársa, tehát vele egy szinten gondolnak rá. Ami azt is jelenti, hogy amint úgy istenigazából tömeges kiábrándulás lesz Orbánból (mondjuk nem is tudom, pl. elszálló infláció, benzinárak és rezsiköltségek miatt), akkor az egyetlen alternatíva felé fognak fordulni az emberek, amit ismernek: Gyurcsány felé. Mert ahogy múlik az idő, úgy kell egyre ostobábbnak lenni ahhoz, hogy bárki komolyan gondolja, hogy az ország jelenlegi problémáihoz egy olyan embernek van köze, aki lassan 15 éve nem volt a hatalom közelében.


Szóval csak hajrá, lesz még ebből DK kormány.

2022. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ugye nem mondod komolyan, hogy te ebben az országban még bármikor is Gyurcsány-kormányt szeretnél? Mert az, hogy ha valaki nem elégedett a jelenlegivel, az még nem automatikusan jelent Gy-pártiságot. Nem volt elég pont ő 2004 és 2009 között? Azért ugye nagyon nyilvánosan nem hangoztatod ezt a vágyadat, vagy esetleg vállalod annak kockázatát, hogy kevesen értenek egyet veled. Mint ugye szegény Vágó Pisti. Aki méltán volt népszerű a vetélkedőműsorok és a nyelvi műsor vezetőjeként, most meg legalább egy fél ország biztosan nem szimpatizál vele, hogy ő kit csodál és miért. Kellett ez neki, most őszintén. Szerintem neked se.


Az "egyetlen alternatíva" Gyurcsány? Akkor már inkább a Mi Hazánk, nem?

2022. dec. 7. 18:37
 13/13 anonim ***** válasza:
67%
A mihazánk nem alternatívája semminek. Nem kell meggyőznöm senkit, majd beszél helyettem a történelem.
2022. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!