Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyszeri embert miért...

Az egyszeri embert miért zavarja jobban a tanárok tüntetése, mint a parlamenti képviselők csúcsfizetése, amit szépen megszavaztak maguknak?

Figyelt kérdés
Értem, hogy az egyszeri proletár szemében a tanár is semmirekellő, de azért mégiscsak ő tanítja meg a purdét számolni, olvasni, míg a politikusok csak vakargatják a töküket a parlamentben.

2022. dec. 7. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Hülyeség nem zavar a képviselők fizetése ha megdolgoznak érte, a tanároknak meg nyilván magasabb bér kellene.
2022. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ki az az "egyszeri ember"?

Most kitaláltad, hogy létezik ilyen és megkérdezed másoktól hogy miért ilyen az akit te kitaláltál?

2022. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem az ősi ösztön. Egyszer láttam egy dokufilmet a csimpánzokról és a csimpánzok azt támogatták alfának, aki hangosabban ordítozott. Nem számított, hogy rossz vezető, nem tudja merre keressék a kaját és így lényegében semmi hasznosat sem csinált. Elég volt annyi, hogy hangosan ordibál és minden más csimpánz elájult tőle, ezért őt támogatták.

Szóval ez valami elb*szott genetika lehet.

2022. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszeri ember el sem tudja képzelni azt a csúcsfizetést, számára az felfoghatatlan összeg.
2022. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

"nem zavar a képviselők fizetése ha megdolgoznak érte"


Miért, megdolgoznak érte? Nekem úgy tűnik, válságban az ország, sokkal nagyobban, mint bármelyik másik EU-s ország. Legalábbis máshol nincs benzinhiány, élelmiszerhiány, ekkora infláció, nincs ennyire romokban az EÜ, az oktatás, stb.

Vagy ezért dolgoznak meg, hogy ilyen lepusztult legyen az ország?

2022. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

"Vagy ezért dolgoznak meg, hogy ilyen lepusztult legyen az ország?"


Ha nem az a céljuk, hogy minél jobban tönkre vágják az országot akkor valamit nagyon rosszul csinálnak.

De a dolguk nem ez lenne, úgy hogy még annyi pénzt sem érdemelnének meg amennyit egy tanár kap. Börtönben lenne a helyük.

2022. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!