Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A libsik miért vannak úgy...

A libsik miért vannak úgy felháborodva,hogy ledaráltak egy lmbtq propagandát közvetítő mesekönyvet?

Figyelt kérdés

2022. dec. 7. 15:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
#7 Nem, azért van mert az M1-en azt mondták. Hiába üres a polc a boltban akkor is van mert az M1-en azt mondták. Ez a Fideszes logika:)
2022. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

És egy habzó szájú jobber miért vann felháborodva azon, hogy két azonos nemű szerelmes egymásba?


Nemár, hogy ennyire érdekli... Ez olyan illúzió romboló lenne... 🤡

2022. dec. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon vagyunk felhaborodva hogy szerelmesek, hanem hogy a gyerekeknek lmbt mesekonyv lett irva. A gyerekeket szeretnenk a sajat konzervativ ertekeink alapjan nevelni, es egyre tobb ember szerint ez halalos bun .. Amerikabol jon minden divat, nezzetek korul ott mi folyik. Semmi baj nincs azzal ha 2 azonos nemu felnott szerelmes egymasba, nem kell direkt kiforgatni a szavainkat. De az hogy valakik szerint bemondasra valtozik az hogy fiu vagyok e vagy lany, ma ennej erzem magam holnap annak, es egy no el van nyomva ha nem szexelhet idegenekkel orrba szajba es kapartathat minden masodik honapban.. ez egy beteges, termeszetellenes es aberralt divat. Ennek semmi keresnivaloja nincs gyerekek kozeleben. Tudod minek van viszont ? Csaladcentrikussag, ferfias ferfiak es noies nok, hazassag fontossaga. Most a vallast es a hazaszeretetet direkt nem emlitem , nehogy a vegen agyverzest kapjal nekem
2022. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

Hogy tessék? Miért lenne baj, hogy van LMBTQ mese könyv? Nincs rá kötelezve egy szülő sem, hogy azt olvassa gyermekének... Nyugodtan nevelheti akárki a gyermekét a konzervatív nézetei szerint, viszont valőszínüleg az sem a legjobb számára, hogy a szájába adják a véleményt. Az ideális valószínúleg az lenne, ha saját maga döntené el, hogy ezzel egyet ért vagy sem, bármilyen szintű befolyás nélkül.


Azért azt szögezzük le, hogy a transznemű hülgy az óvodában egy tv műsor része volt, és valójában ez nem így működik az Államokban sem. Továbbá itt nem csak arról van szó, hogy az LMBTQ-ról érdemes-e beszélni kicsgyerekeknek beszélni, hanem hogy eleve a szexualitásról, legyen az heterszexualitás vagy homoszexualitás. Úgy gondolom ezt ráér az iskolában szóba hozni, viszont akkor érdemes a másságról is beszélni, hiszen ekkorra már a legtöbb emberben tudatosúlhat, hogy ő más és szükséges egy visszajelzés számára, hogy ő nem kevesebb a többieknél. De ez a felvilágosítás sem olyan, ami erre terelné vagy befolyásolná az embert, ez egyszerű ismertetés, információközlés, hogy igenis létezik ilyen és nincs vele semmi baj.


A transzneműek nem egyik napról a másikra jönnek rá, hogy rossz testbe születtek, ez legtöbb esetben egy évekig tartó felismerés. Ez a "egyik nap ennek érzem magam, holnap annak" nem tudom honnan jött, de a szexualitás nagyon összetett és nagyon nehéz meghatározni, még a saját magunk szexualitását is. Ezért lehet, hogy valaki melegnek mondja magát, de egyszer megtetszik neki valaki az ellenkező nemből és akkor jön rá, hogy tulajdonképpen biszexuális vagy pánszexuális, tehát ezzel azt akarom mondani, hogy amíg élünk, addig semmi sem biztos, mindig fedezhetünk fel magunkban valami újat és szerintem ezzel sincs semmi gond, mivel az ég egy adta világon senkinek sem árt az, ha valaki azt szereti, akit. Az érzések szabadásga egy alapvető emberi jog!


Egy nő azért van elnyomva ebben az esetben mert mindenért meg van bélyegezve. A mai társadalomban a nőkön hatalmas megfelelési nyomás van. H a egy nőnek volt már 5 partnere az ágyban akkor "cédának" van elkönyvelve, viszont ha egy férfinek volt ezidáig 5 partnere, semmi különös megvetés, sőt férfiak között ezt el is ismerik. Hol ebben az igazságosság? Nem, nem akar minden nő 10 meg 20 partnerrel összegabalyodni, de mi van, ha valaki akar? Mi köze ehhez bárkinek? Mi jogon ítélkezik bárki? Ez egy saját döntés, amit ttiszteletben kell tartani. Szerintem az beteges és természetellenes, hogy valaki a másik szexuális életében matat és ítélkezik... Ennél kevés gyerekesebb és szánalmasabb viselkedést tudnék említeni.


Egy család akkor jó család, ha tagjai boldogok és megbíznak egymásban, más nem számít, legyen a szülők neme bármi.

2022. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%

Huha. Szep kis regeny. Na nezzuk


"Az ideális valószínúleg az lenne, ha saját maga döntené el, hogy ezzel egyet ért vagy sem, bármilyen szintű befolyás nélkül."


Nem.. ez a hatalmas szabadsag vezetett ide ahol most vagyunk, hogy "majd a gyerek eldonti"... egy normalis tarsadalomban az embereknek szuksege van szabalyokra, gyerekkortol kezdve. Es mivel a termeszetes (tehat a normalis, akarhogy megsertodsz) az, hogy a ferfi ferfias, a no pedig noies, es mindketten heterok, ezert az az idealis ha igy nevelik a gyerekeket. Azok a kozossegek sokkal osszetartobbak ahol meg ma is a hagyomanyos ertekek szerint elnek.


"Úgy gondolom ezt ráér az iskolában szóba hozni, viszont akkor érdemes a másságról is beszélni, hiszen ekkorra már a legtöbb emberben tudatosúlhat, hogy ő más és szükséges egy visszajelzés számára, hogy ő nem kevesebb a többieknél. De ez a felvilágosítás sem olyan, ami erre terelné vagy befolyásolná az embert, ez egyszerű ismertetés, információközlés, hogy igenis létezik ilyen és nincs vele semmi baj"


Persze, ezzel en is egyetertek, tizeneves gyerekeknek mar lehet emliteni a dolgot, de az ami kint van Amerikaban, hogy van olyan anyuka aki engedi a 4-5 eves kisfiat koromlakkozva meg szoknyaban oviba menni mert hogy "a ruhaknak nincs neme, o meg majd eldonti mi akar lenni" ez szerintem aberralt es undorito. Egy kisgyereknek igenis szuksege van az iranyitasra, azert a szulo a felnott hogy o terelgesse a gyereket. Es egy szoknyas fiu minden csak nem normalis.


"A transzneműek nem egyik napról a másikra jönnek rá, hogy rossz testbe születtek, ez legtöbb esetben egy évekig tartó felismerés. Ez a "egyik nap ennek érzem magam, holnap annak" nem tudom honnan jött, "


Nem szulettek rossz testbe, beteg az agyuk. Sajnalom oket es segitsegre van szukseguk, de nem ugy hogy adjuk alajuk a lovat. Egy skizofrennek se mondod hogy igaza van, amikor hallucinal.

Az egyik nap ez vagyok masik nap az, pedig egy nagyon is divatos dolog, nezz meg fiatal amerikaiakat a kozossegi median (tiktok, insta, youtube) nem is tudom milyen nev van ra, nonbinary vagy tudja a banat, de eleg beteges. Es raadasul mindnek van pluszba valami mentalis betegsege + gyerekkori traumai amikrol imadnak beszelni, tehat eleg gyanus hogy az emberek nagy resze nem "igy szuletik", mint ahogy sokan szeretik eloadni.


"Az érzések szabadásga egy alapvető emberi jog!"


100% egyet ertek, mindenki nyugodtan erezzen amit akar az irant aki irant akar. Hol mondtam hogy ezzel bajom van, mutasd meg legy szives.


"Egy nő azért van elnyomva ebben az esetben mert mindenért meg van bélyegezve. "


Hagyjuk mar. Szokasos feminista onsajnaltato duma. Es a fiatal tarsadalom nagy resze egyre inkabb igy gondolkozik. Nalunk talan meg nem annyira de nyugatra mindenkeppen, es sajnos minden onnan jon at hozzank is, szoval csak ido kerdese.

2022. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16%

Folytatom:


"egy nőnek volt már 5 partnere az ágyban akkor "cédának" van elkönyvelve, viszont ha egy férfinek volt ezidáig 5 partnere, semmi különös megvetés, sőt férfiak között ezt el is ismerik. Hol ebben az igazságosság?"


Manapsag egy not se 5 partner utan konyvelnek el cedanak. 10-20 utan? Az mas teszta

Nem mondhatod hogy senkinek semmi koze hozza, mert sok ferfi nem ilyen ertekrendu not szeretne maga melle. Ezzel semmi baj sincs.

Igen, egy ferfinek valoban nem szegyen akarhany novel lefekudt, egy nonek igen, de hat ez van, ennek is megvan az oka. Masok vagyunk, teljesen mashogy mukodik egy no meg egy ferfi . Ha jobban megvizsgalnad a temat, nem csak a feminista nezopontot nezned hogy "amit egy ferfinek szabad azt nekem is!!!" Akkor megertened.

Hol itt az igazsagossag?

Hat az elet nem igazsagos. Ezt be kell nyelni.


"Szerintem az beteges és természetellenes, hogy valaki a másik szexuális életében matat és ítélkezik..."


Szerintem is, de sok no nem erzi hogy errol nem illik tarsasagban beszelni. Akkor meg ne csodalkozzon ha elitelik.

Termeszetellenes meg inkabb az, mikor egy no azt hiszi megengedheti maganak azt amit egy ferfi, pedig biologiailag, mentalisan, fizikailag mindenhogyan teljesen masok vagyunk. Valahogy ezzel evezredekig tisztaban voltak az emberek, de manapsag egyre jobban elszakadtak mindentol ami termeszetes. De attol meg az marad termeszetes.


"Egy család akkor jó család, ha tagjai boldogok és megbíznak egymásban, más nem számít, legyen a szülők neme bármi"


Ez meg egy szokasos liberalis tundermese, nagyon is sok mindent befolyasol hogy kicsodak-micsodak a szulok.

2022. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%

Meg az utolsohoz annyi kiegeszites: megengedni nyilvan megengedhet maganak annyit mint egy ferfi, csak sok no nem akarja az ezzel jaro kovetkezmenyeket. Ha annyira 100% teljesen biztos lenne benne, hogy normalis f@szrol f@szra jarni (mar bocsanat), akkor nem igazan erdekelne ki mit gondol rola. De termeszetesen elvarjak, hogy az embereknek csak pozitiv velemenyuk legyen roluk, barmekkora orszagos fehermajuak is. Amerikaban erre is kulon szo van: slut shaming

Ez lenne itthon is a kovetendo...??

2022. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
43%
#15 Az agyuk beteg, nem pedig rossz testbe születtek. Egyèbkènt a transznemüsèg ès egyèbb hasonló aberràciók, pszichoteràpiàval gyógyíthatóak. A transznemüsèg/melegsèg nem termèszetes àllapot. Ezek, elmebeteg emberek. De gyógyíthatóak. De gondolom, a nagy Momentum katonák szemèben most èn a Sàtàn vagyok, hogy ezt így elmondtam.
2022. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!