Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali, kormánykritikus...

A baloldali, kormánykritikus Schiffer szerint is rettenetesen aggályosak a baloldalnak juttatott amerikai kampánypénzek. Ha már ő is ezt mondja, akkor mégis lehet ebben valami, nem?

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 7. 19:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
🤣 kormánykritikus aki már egy ideje semmilyen kormány kritikát nem fogalmazott meg, és ugyanannyi ideje a kormány házi "kormánykritikusa" 🤣
2022. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Miért, volt itt a választások során bármiféle kampány? Mert én nem találkoztam vele.
2022. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Annak fényében, hogy például a Fidesz több ország választásába is beleavatkozik -nem titok, hogy a leginkább "gyarmatosítani" akart ország az Szlovénia, ahol magyar adófizetők pénzén támogatunk fideszbarát politikust, és ez kvázi el is van ismerve, akkor miért zavarja a Fideszt, ha az ellenzéket meg valami amcsi szervezet -nem kormány!!!- támogatja.
2022. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ja hogy valakik szerint ő is fideszes lenne? Egészen pontosan mikor, melyik nyilatkozatával állt ki a Fidesz mellett, vagy támogatott volna bármely, kormányoldalról jövő intézkedést, stb.
2022. dec. 7. 19:33
 5/25 anonim ***** válasza:
16%
#4: Nekik elég a gyanú, hogy nem áll kritikátlanul mellettük, mert akkor biztos a Fidesszel van.
2022. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
5! Ugyanez nem igaz fordítva? Lásd. tanártüntetések, hogy rögtön kiderül, hogy ezek a mocskos tanárok valójában LMBTQ propagandisták fizetett bérprovokátorai, akik belerángatják eme liberális fertőbe a diákjaikat! Még véletlen se szarué fizetett köz dolgozók, neeeeem, aki tüntetni mer az ELLENZÉKIPROVOKÁTOR!!!!!!!
2022. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%
Persze, hogy van benne valami, ez nagyon komoly dolog.
2022. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

#4: Schiffer nem fideszes, de van benne egy nagyfokú sértettség az ellenzék irányába.

Egyébként Schiffer szerint a fideszhez közhető CÖF is ugyanolyan aggályos, de azt már gondolom nem hallottad.

2022. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
3%
3: Engem nem érdekelnek a szlovén dolgok, itt Magyarországon a magyar jogszabályokkal kell foglalkozni, nem a szlovénekkel. Ha nekik lenne valami gondjuk, majd szólnak (nincs semmi gondjuk)
2022. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%
9! Csak szólok, amit a Fidesz ott csinál az ott is tilos...meg aranyos vagy, hogy nincs gondjuk, épp csak ott ennél nagyobb botrány lett abból, hogy Orbán mennyire beavatkozik az ottani dolgokba, csak ugye a fideszes sajtó erről nem ír. Pláne nem értem a hisztit annak fényében, hogy Orbán közölte anno az Rtl klubra, hogy "majd a Roszatom megveszi nekem!" és akkor most bele se menjünk, hogy a Fidesz régebben amcsi republikánus köröktől ,milyen pénzeket kapott fű alatt.
2022. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!