Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Telexnek mi a célja azzal,...

A Telexnek mi a célja azzal, hogy pár óra alatt 12 cikket hoz le a pedagógus- és diáktüntetésekről ? Nyilván direkt akarja felnagyitani, de milyen hátsószándékkal ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 23:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Bolhából elefántot akarnak csinálni, ezért hoz le 12 cikket a pedagógus és diáktüntetésekről pár óra alatt a Telex.
2022. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Inkább mert nem akarnak az elefántbol bolhát csinálni! Ezek a tüntetések a társadalom fontos eseményei. Akár tetszik ez, akár nem a fidesz nyaloncoknak.
2022. dec. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Mert valakinek közvetítenie kell, hogy mi történik az országban.
2022. dec. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Jé, hát lehet hogy azért van ez, mert vannak olyan újságok, amik még a valós történésekről közvetítenek? :O Hitetetlen! Megdöbbentő!
2022. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4,hogne, tiszta sor, hogy erről nem lehet egy komplett tudósitást csinálni, inkább péntek este összedobtak TIZENKETTŐT :)


Logikus. Majd eljutunk odáig, h minden ellenzéki politikust is százszoros nagyitásban fognak nyomatni a következő választások előtt , h Orbán eltörpüljön a nagyságuk alatt.

2022. dec. 10. 01:02
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

"4,hogne, tiszta sor, hogy erről nem lehet egy komplett tudósitást csinálni, inkább péntek este összedobtak TIZENKETTŐT :)"


Kérlek, linkeld ezt a tizenkettőt. Felkeltetted az érdeklődésemet. Nekem inkább az a tippem, hogy nem tudod a böngésződet használni, de majd kiderül. :)


"Logikus. Majd eljutunk odáig, h minden ellenzéki politikust is százszoros nagyitásban fognak nyomatni a következő választások előtt , h Orbán eltörpüljön a nagyságuk alatt."


Csúszós lejtő. Miért állítasz szándékosan valótlanságokat?

2022. dec. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
5%
Ez nem újság, hanem egy propagandalap, aminek a célja a kormány gyengítése. Most akarnak amerikai pénzből újságíróiskolát csinálni nekik.
2022. dec. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

#5

Kinek a képével van kiplakátolva a focipálya méretű hirdetőtábla, hogy állítsuk meg brüsszelt?

2022. dec. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, most megnéztem a kedvedért a Telex nyitóoldalát.

Összesen HÁROM tüntetéssel kapcsolatos hírt találtam.

- Az egyik az MTVA-t szemlézi.

- Van egy videóinterjú az egyik iskola tanáraival, ahol nem sztrájkolnak.

- És van egy hírfolyam a tüntetésről.


Hát nem tudom, nekem ez nem tűnik soknak.

2022. dec. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
A kérdező nem tud számolni. Mégis csak lenne értelme a magyar gyermekek oktatását fejleszteni...
2022. dec. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!