Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Márton Toroczkai embere?

Gulyás Márton Toroczkai embere?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem ezek simán csak szar alakok.

Ha a nemzet egységes, akkor ezzek nulla emberek, ezért muszáj nekik minél jobban megosztani a nemzetet, minél zavarosabb légkört teremteni, és akkor a szar észrevétlenül felúszhat a felszínre.

2022. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Őőőő..... hát egy meleg baloldaliról, aki már korábban foglalkozott politikával, minthogy Torónak pártja lett volna, elég nehéz elképzelni, hogy a szélsőjobber szekerét tolná:D


Deeee... fejtsd ki az érveidet, Kérdező, honnan jött ez az elképzelés:D

2022. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ja, bocs, 1# vagyok, gulyás gergrlyre gondoltam, bocsi Gulyás Marci
2022. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Partizán műsorában Toroczkai yt csatornáját reklámozta.
2022. dec. 10. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég meredek konteó. Gulyás valószínűleg egyike azon kevés szélsőbalosnak, akik elég gerincesek ahhoz, hogy helyt adjanak az ellenvéleménynek.
2022. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4, Fúúúúú, ez nagoyn szomorú dologra mutat rá. Mármint a kommented.

Ugyanis ezáltal te abból indulsz ki, hogy egy alapvetően vitára épülő műsör csak akkor támogathat egy másik ilyesmivel foglalkozó csatornát, ha érdeke fűződik hozzá. Megértelek, hogy amai környezetben így gondolkodsz... de ez kibszot szomorú:D

Egy normális világban ez alap lenne, hogy az érdemi content gyártói támogatják a konkurenciát is, ezáltal kiszorítva azokat a tartalmakat, amik gyenge minőséget gyártanak. Ha úg yvesszük, még mindig érdek alapján működik a dolog, csakhogy itt az az érdek, hogy a minőség egyre jobb és ojbb legyen.

2022. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem Dave retardált világából vetted ezt a konteót?
2022. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem reklámozta, csak azt mondta, hogy Toroczkai jól csinálja ezt YouTube dolgot, de azt is hozzátette, hogy sajnos. Nem emlékszem pontosan, mert sörözés közben hallottam.
2022. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
gulyás marton Toroczkai kutyája, láttam mikor négykézláb vissza vitte neki a labdát! kérdeztem is, nade Toro! baloldali a kutyád? erre aztat válaszolta hogy: igen, de legalább lefoglalja magát, a partizánba kiugatja magát és megnyugszik
2022. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!