Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége még most...

A magyarok többsége még most is a Fideszre szavazna?

Figyelt kérdés

Ez hogy lehet? Miért?

Aki most a Fideszre szavazna, ő azt mondja, hogy ez így jó? Minden rendben van?

Nem tudom megérteni e mögött a pszichológiát.

Hogy lehet ennyi ember elégedett abban a helyzetben, amikor nélkülöznie kell? Ezt nem értem.


2022. dec. 11. 04:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Mert Gyurcsány jobb volt?
2022. dec. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem volt jobb. Mindegyik rabló.

De Orbán jobb, mint Gyurcsány? Csak kérdezem.


Mert Viktorhoz képest Fletó egy kispályás bűnöző, azt ugye tudod? Nem egy szinten vannak. Az emberek ki voltak akadva akkor egy öszödi beszédtől, meg a korrupciótól, a gátlástalan lopástól.


Most hogy ezt beszoroztuk 20-al, mégsem lázadnak. Szeretik a Fideszt. Ezt nem értem.

2022. dec. 11. 04:33
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2022. dec. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Sulek Péter ***** válasza:
78%
Igen a többség szerintem még most is rájuk szavazna.
2022. dec. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
A következő választásokon is.Ha mégse rájuk,vmi hasonló kaliberű pártra
2022. dec. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Ez a nép sosem fog gondolkodni, félrevezethető ezerrel, tehát igen.
2022. dec. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Mert az emberek többsége tudja, hogy a háborúért nem a Fidesz a felelős. És mert az ellenzék elég szánalmas.
2022. dec. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ki itt a többség, akik a fideszt hatalomban tartják? A közmunkás vagy munkanélküli cigányok, az egyszerű, falusi, konzervatív emberek, határon túliak (akik örökre lekötelezték magukat a fidesznek), a konteós szélsőjobbosok, kopasz ultrák és a mélykeresztény vallásos emberek. Ezek fixen megvannak 1,5-2 millióan ebben az országban. Ők azok, akik akkor is elmennek szavazni rá, ha éhen dögölnek. És van még kb fél-1 millió ember, akik eljárnak szavazni és követik a vélt többséget, nem tájékozódnak, megvezethetőek. Ők azok, akik egy válság idején lemorzsolódnak. Ezek tartják hatalomban orbánt és túl sokan vannak, az a baj. A normális, értelmiségi, gondolkodó emberek közül sokan elhagyták már az országot vagy apátiában vannak, és nem nagyon járnak el szavazni, nem is nagyon van kire. Én is csak azért szavaztam az ellenzékre, hogy gyengítsem orbánt, mert már nagyon a fejünkre nőttek. Ezt az országot a fent említett emberek hathatós segítségével orbán és korrupt emberei tartják szorosan a kezükben és nem látok arra esélyt, hogy ez meg tudjon változni. Ha csak meg nem döglik az a hájas disznó egy agyvérzésben.
2022. dec. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
A választók többsége sosem szavazott a Fideszre. Nagyon szeretnék kikényszeríteni, de hogy miért..?!
2022. dec. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Én nem,de a többségnek erre van igénye
2022. dec. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!