Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevettétek, hogy a fideszes...

Észrevettétek, hogy a fideszesek egyetlen egy észérvet sem tudnak felhozni a fidesz mellett?

Figyelt kérdés

Nyomják a nevető fejeket facebookon, Gyurcsányoznak, szidnak mindenkit, de se Márki, se Jakab, se senki egyetlen szavát sem tudják megcáfolni soha. Néha idéznek az agymosó fideszes propagandaszövegből amit 0-24 ben hallgatnak a tévében rádióban, de azt, hogy most amikor tucatjával zárnak be munkahelyek, brutál drága lett az áram, gáz, csődbe mennek sorozatosan a vállalkozók, bezárnak az iskolák, bezárnak a posták, 3-4 szeres áron van minden, a fizetések rekord alacsonyak európában, az adók rekord magasak, a világ 4. legnagyobb válsággal küzdő országa vagyunk, se cukor, se liszt, se olaj, se tojás, se semmi, a forint elértéktelenedik, a családi 12 éve 12.000forint, mitől élnek jobban a fideszesek?


Várom a kommenteket a fideszesektől, hogy miért jobb nekik, hiszen a válságból ők sem kivételek! Akkor miért támogatják a fideszt? Mert orbán múlt héten bemondta a rádióba, hogy brüsszel ellen küzdünk mert brüsszel azt akarja hogy engedjük be a szexuális ragadozókat az óvodákba? :D


Brüsszel csak egyet akar: a fidesz ne lopjon el minden pénzt! Ezt ki is jelentették. Amíg így lopnak addig nem is fognak adni...



2022. dec. 12. 08:51
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%
Emberek többsége érzelmi és identitás alapon alapon választ, beleértve az ellenzékieket is!
2022. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
74%

Mivel egykulcsos adó van és nem veszi el az állam a fizetésem felét, ki tudom fizetni a megemelkedett számlákat.

A 22-es kampányban az ellenzék sem ígért adócsökkentést. Kerestem a programjukban hány százalék lenne az ÁFA ha nyernek. Nem találtam.

Kerestem hogy hány százalék lenne a többkulcsos szja. Nem találtam.

Nem szavaztam rájuk.

2022. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
81%

#12

És a fideszében benne voltak a mostani rezsiárak, benzinár (benzinhiány), infláció, stb?

2022. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
22%

Brüsszel ideológiai leszámolást tart, a liberálisok nem tűrnek más véleményt, azt elhallgattatják.


Lengyelország és Magyarország a két leginkább jobbos ország, bosszúból próbálják a balosok csődbe vinni a két országot.


Persze, ez nem kifogás, nem szabadott volna M.O. soha ebbe a helyzetbe kerüljön, észre kellett volna venni, hogy diktatúra van, és tenni, amit tenni kell, mert egy ekkora országnak nincsenek eszközei az elnyomó hatalmak ellen. Csődbe viszik, vagy erővel leverik, ha éppen úgy tartja kedvük.

2022. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
29%

Lehet, hogy nem fogjátok fel (nem lep meg, ismerve a szellemi szinteteket) de egy választáskor a kisebbik rosszat választani indokoltnak látszik.

A FIDESZ-t ismerik az emberek, tudták mit várhatnak tőle. Az ellenzék mint "alternatíva" egy rémálom volt. Ma is az.

Senki sem szeret a rosszabb és a gyengébb mellett dönteni (kivéve persze a választók kisebb, gyengébb értelmi képességű része, aki tapsol a DK-nak), akkor inkább maradjon a jelenlegi.


Túl ezen a választásokat megelőző 12 évben rengeteg pozitív döntése volt a kormánynak ami a hétköznapi embereknek jó volt.

2022. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
66%

Vagyis annak ellenére szavazol ezekre, hogy tudod, hogy rosszak?


Hát nekem valóban nincs elég szellemi kapacitásom ehhez, de lehet, hogy csak gerincem!

2022. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
26%

16 - a KISEBBIK rossz, mint válasz és érv (sok ember döntött így).

Bár tudom, ti mindig csak a fele információt olvassátok és annak csak a felét fogjátok.


Megneveződött már, ki lenne az alternatíva? Aki nem kisebbik rossz, hanem jó választás?

2022. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
26%
"3-4 szeres áron van minden," aki ilyen hülyeségeket ír, arra kár észéréveket pazarolni. Mintha egy hangyának próbálnád elmagyarázni a másodfokú egyenletet.
2022. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
67%
18 Sajnos mégis ilyenekkel élünk egy országban, és szavazati joguk van.
2022. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
62%

Jó, hogy említed a családi pótlékot. Az ellenzék programjának első pontja volt a családi pótlék emelése, akár duplázása. Már itt tudtam, hogy nem szabad rájuk szavazni, mert megint a segélyeket kezdik nyomatni.

Nem véletlenül nem emelkedett a csp, az csak a cigányoknak lett volna jó. Van helyette adókedvezmény, amivel a dolgozó családokat támogatják.


Keresd vissza a választás előtti kédéseket, amiben le van írva sok minden, ami a fidesz mellett szól. A fidesznek több olyan intézkedése is volt, amivel a dolgozókat, családosokat támogatják. Vidéken ez bőven elég, az ellenzéknek nem is sikerült szinte sehol nyernie, mert olyan dolgokkal foglalkoznak, ami rajtuk kívül senkit nem érdekel.

2022. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!