Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A saját magán kivül mindenkit...

A saját magán kivül mindenkit szidó Hadházy Ákos Németh Sándorba is bele szokott állni. Akkor mostmár semmilyen tv-be,még az ATV-be se fogják hivni ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 12. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Németh Sándorba bárki teljes joggal állhat bele.
2022. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Miért szídná saját magát? Hadházy korrupció kutató, így a korrupt embereket mutatja be.
2022. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2, nyilván ő is egy megélhetési politikus, mióta egy pártban sem birt ki pár évnél többet, abból él, h mindenkiz kritizál és a hivei nemzeti hőst látnak benne.


Múltkor azon döbbentem le, h összekalapozta a követőitől a pénzt, mikor Kövér egy millióra büntette, amiért nem jár be a Parlamentbe.


Előtte meg nem ment be fél évig. Nevetséges ez az ember. Pár éve egy párttársa ütötte meg, mikor elege lett belőle, abból is botrány lett.


Nem Németh Sándor fan clubot akarok nyitni, de azért nevetséges ,h ez a Hadházy minden médiumnál kihúzza a gyufát.


Milyen tévébe fog ezentúl bemenni, ha mnidegyikkel hadakozik ?

2022. dec. 12. 16:29
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Hadházy már nagyon régóta nem jár be az ATV-be. Meg is mondta évekkel ezelőtt, hogy nem fog bejárni, ezért nem is hívják.
2022. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

#2 ha megélhetési politikus lenne, akkor maradt volna a fideszben gombokat nyomogatni. De nem az.


Nem mindenkit kritizál, csak a korrupt söpredéket, hazaárulókat.


A nevetséges szar ember, a komcsi kövér laca, a bajszos szarkupac, és elvtársai.


Nem nevetséges hogy minden médiumnál kihúzza a gyufát, hanem tisztelendő, mert ez azt jelenti hogy pártatlan.


Megy mondjuk a partizánba, és hasonló független médiumokhoz.

2022. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5, érdekes, én észre szoktam venni hadházy oldalán a csúsztatásait, félremagyarázásait, amikből politikai előnyt akar kovácsolni önmagának. azért ilyen nagy a szája, a hangja, mert párttámogatottság hiján valahogy neki is fenn kell maradnia.


nem vagyok hitgyülis, de némethbe is olyan dolgokkal állt bele, amiben nincs igaza.


a mindennapos lopásos mantrával tudja megvenni magának a követőit, hisz a magyar emberek egy rétege köztudottan irigy, bosszantja őket mások gazdagsága. én egyetlen gazdag ismerősömre sem voltam még soha irigy és nem jutott eszembe kamerával utánajárni, hogy milyen útoh gazdagodtak meg.

2022. dec. 12. 17:23
 7/15 A kérdező kommentje:

5, hát pedig az is a megélhetési politikus mivoltát bizonyitja, hogy a facebook követőitől kalapozza össze a büntetést, amit kirónak rá :)



nekem biztos nem lenne pofám lehúzni másokat facebookon, de vannak, akik csinálják.

2022. dec. 12. 17:24
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

#6 érdekes, milyen csúsztatásait? Jól, adatokkal alátámasztott állításai vannak.


#7 hát miből kalapozza össze? Ha nem fizet, mit csinál vele a pártállam? Nem húz le másokat. Azt például a kormány teszi.


Ha megélhetési politikus lenne, akkor a fideszben nyomogatná a gombokat, ott kalapozni se kell, csak azt nyomni amit viktor mond.

2022. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Hadházy előadja magát a szent, tisztességes, korrupcióellenes embernek, de valójában nagyon manipulatív, kavarja a szart, csúsztat stb. Nem véletlenül rúgták már ki minden pártból. Egy élhetetlen megélhetési politikus, akinek minden megmozdulása csak arról szól, hogy őt népszerűvé tegye.
2022. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
#9 ja nem véletlenül rúgták ki minden pártból. Méghozzá azért rúgták ki mert azt a pártot sem kíméli a korrupciós ügyek felderítésével amiben van :)
2022. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!