Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Vadhajtásokról?

Mi a véleményed a Vadhajtásokról?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Király oldal.
2022. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1:Szerintem is
2022. dec. 17. 16:31
 3/13 anonim válasza:
95%

#1 Ha király alatt arra gondolsz, hogy még csak híroldalnak sem nevezhető, a "főszerkesztő" egy az egyben másolja Ctrl+C Ctrl+V a cikkeket Mandinerről, Indexről ... stb. gyakran forrásmegjelölés nélkül. Csak annyit változtat rajta, hogy valami trágárságot ír a címbe, hogy az oldal rendkívül primitív közönségét hergelje.

A cikkek alatii kommentszekció meg minősíthetetlen hangnemű, kicsit kocsmai hőbörgésre hasonlít.

Szerintem ez inkább szánalmas, mintsem király.

2022. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Egy rakás tehetségtelen nyomorult, akiket az állam tart el a mi adóforintjainkból, miközben a kutya f..sza nem olvassa azt a sz..rt, amit írnak.


Akárhányszor meglátom ezeket a szerencsétleneket, mindig ez jut eszembe róluk:

https://www.youtube.com/watch?v=O93ysusAUzc

2022. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1%
szeretem a kommenteket, lehet csúnya szavakkal is illetni, akit kell...
2022. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3:A főszerkesztő biztos nagy arc,ha ő Bede Zsolt
2022. dec. 17. 16:40
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, segítség, elütött a Hadházy!!!! :'D
2022. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
85%

#6 Minden jut eszembe Zsoltról, csak az nem, hogy "nagy arc" lenne. Én felfogni nem tudom, hogy miért olvassa bárki is azt a szennyet, amit ő a Vadhajtásokon előállít.

Főleg úgy, hogy vannak a jobboldalon is minőségibb lapok pl. a Mandiner is, ahonnan Zsolti a legtöbb hírt másolja.


Az meg szomorú, hogy nincs itthon egy olyan jobboldali lap és párt sem, amelyik ne az orosz propagandát tolná, akár burkoltan, akár teljesen nyíltan.

2022. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 Egyetértek.Mandinerre elő vagyok fizetve, a Vadhajtásoknál meg azért fizetnék, hogy kapcsolják le végre.Nagyon rombolja az itthoni jobboldal színvonalát, és nem csak én állítom, hanem elég sok fideszes ismerősöm.
2022. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9:Aki Fideszesként le akarja kapcsolni a Vadhajtásokat,az nagy szégyen
2022. dec. 18. 10:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!