Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól átverte orbán a fideszesek...

Jól átverte orbán a fideszeseket megint igaz?

Figyelt kérdés

Mondjuk őket nem nehéz xD Azt hazudta hogy kiegyeztek brüsszellel, közöben meg csak annyi történt, hogy 10%-al kevesebb pénzt tart vissza brüsszel ha orbán a 27 nagyon szigorú feltételnek megfelel. De mivel egynek sem felel meg a fidesz, ezért továbbra sem kapunk egy forintot sem...


Hát igen, így kell a fideszeseket vezetni, ilyen hazugságokkal hiszen nekik nincs meg az a képességük hogy utánanézzenek a valóságnak, amit a tévében bemondanak, vagy amit orbán bemond elhiszik és örülnek hogy jobban élnek akkor is ha már mindenüket elvesztették a fidesz miatt xD



2022. dec. 19. 09:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%

Ezt intézte nekünk brüsszel.


Hát nem megmondta Orbán, hogy ők ellenség? Tessék igaza lett. Nem adják oda a jogos pénzünk!

2022. dec. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Fsms ***** válasza:
89%
Csak a szokásos etetés. Fidesz birkának erre van szüksége.
2022. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
36%

"hiszen nekik nincs meg az a képességük hogy utánanézzenek a valóságnak, amit a tévében bemondanak,"


Igazábol azt vettem észre hogy mindenkinek hiányzik ezen képessége, ha a saját pártjának kedvező híreket kéne vizsgálnia.


Még most is van pl. ellenzéki aki elhiszi ezt az elégetet levélszavazatos dolgot. És nem azért mert hülyék.

2022. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Félinformációkkal ne írj ki hülyeségeket, kedves kérdező.
2022. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
A kérdező azt sem tudja merre van arccal. :D
2022. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó ha ez félinfo akkor mi a teljes?


Megváltó orbán istenünk megsemmisítő csapást mért az ellenséges lipsi prüsszelre?

2022. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Igazából te próbálod átverni az embereket, de nem jött össze, bár az első három birka lehet, hogy bekajált valamit belőle.
2022. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Engem még sosem vert át! Brüsszel engedett,ennyi történt.
2022. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

7-es.

Mi az hogy az elsö három?


Én is?


Nem is mondtam a brüszeliről semmit.

2022. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
A helyreállítási alap 100%-át megkapjuk.
2022. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!